Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Valladolid - Valencia (reportáž)

Real Valladolid - Valencia, 21.12.19 (reportáž)

21.12.19 21:00 Základní část - 18. kolo

Real Valladolid

1:1

(0:0)

Valencia

Rozhodčí: Valentín Pizarro Gómez Stadion: Estadio Municipal José Zorrilla Diváci: 19,295 (69%)

Valladolid se po stovkách minut konečně dočkal vstřelené branky, která však neměla hodnotu tří bodů, neboť Valencia na Zorrille dokázala v poslední minutě nastavení srovnat krok.

První poločas nabídl jen boj bez šance, po návratu z kabin ale utkání ožilo, a to zejména zásluhou domácího outsidera, který několikrát prověřil Jaumeho. Brankář Valencie ovšem pokaždé našel na šance Valladolidu odpověď ve formě skvělých zákroků.

V samotném závěru vytáhl i povedený přímý kop Guardioly, systém VAR ale odhalil, že tak učinil až za brankovou čárou. Valladolid se dostal do vedení, které v nervózním závěru nedokázal udržet. V hodině dvanácté totiž Manu Vallejo určil, že body se po výsledku 1-1 budou dělit.

logo Real Valladolid: (Sergio González Soriano) Základní sestava (4-4-2): J. Masip López, A. Regal Angulo, F. Olivas Alba, J. Moyano Lujano, M. Karim, F. San Emeterio Díaz, J. Fernández Moreno, L. Villa Suárez, P. Hervías Ruiz, E. Ünal, S. Ramírez Castillo
Náhradníci: A. Lunin, F. Barba, A. Tuhami, M. Herrero Javaloyas, M. De la Fuente Escudero, Ó. Plano Pedreño, S. Guardiola Navarro
logo Valencia: (Albert Celades López) Základní sestava (4-4-2): J. Doménech Sánchez, E. Garay, G. de Abreu, J. Gayá Peña, C. Soler Barragán, D. Parejo Muñoz, D. Wass, F. Coquelin, F. Torres García, R. Moreno Machado, R. Sobrino Pozuelo
Náhradníci: C. Rivero Sabater, J. Costa Jordá, M. Diakhaby, D. Cheryshev, G. Kondogbia, V. Esquerdo Santas, M. Vallejo Galván