Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Atlético Madrid - Levante (reportáž)

Atlético Madrid - Levante, 04.01.20 (reportáž)

04.01.20 18:30 Základní část - 19. kolo

Atlético Madrid

2:1

(2:1)

Levante

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea Stadion: Abanca-Balaídos (Vigo) Diváci: 59,084 (0%)

Atlético Madrid po bláznivé pětiminutovce v úvodu prvního poločasu porazilo Levante těsně 2-1. Největší podíl na triumfu má Jan Oblak.

Slovinský brankář svůj tým při závěrečném tlaku Levante podržel a hokejový semafor, kterým vystavil stopku hlavičce Bardhiho z poslední minuty nastavení, lze označit za kouzelný zákrok, bezpochyby jeden z nejlepších v sezóně.

To už dávno platil stav 2-1, který se zrodil mezi 13. a 18. minutou. Correa se prosadil jako první, Levante kontrovalo gólem Rogera po standardní situaci. Strhující fázi zápasu ukončila hlavička Felipeho, která vrátila Atléticu vedení. A protože zbytek mače už patřil brankářům, zůstal rezultát 2-1 jako konečný.

logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (4-4-2): J. Oblak, F. de Almeida Monteiro, J. Giménez de Vargas, K. Trippier, R. Lodi dos Santos, H. Herrera López, S. Ñíguez, T. Partey, Á. Correa, Á. Morata Martín, J. Sequeira
Náhradníci: , A. Adán Garrido, M. Hermoso Canseco, S. Arias Naranjo, M. Llorente Moreno, V. Machín Pérez, S. Camello Pérez
logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (4-4-2): A. Fernández Abarisketa, A. García Aranda, E. Cabaco Almada, J. Andújar Moreno, S. Postigo Redondo, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, N. Radoja, R. Rochina Naixes, B. Mayoral Moya, R. Martí Salvador
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, C. Clerc Martínez, E. Falcón Falcón, J. Morales Nogales, N. Vukčević, P. Martínez Andrés, H. Santos Fortes
Střídaní domácího týmu
63' V. Machín Pérez R. Lodi dos Santos