Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Getafe - Real Madrid (reportáž)

Getafe

0:3

(0:1)

Real Madrid

Rozhodčí: José Luis Munuera Montero Stadion: Coliseum Alfonso Pérez Diváci: 15,426 (89%)

Real Madrid se zařadil mezi kluby, pro které začalo nových kalendářních dvanáct měsíců pozitivně. Blancos dobyly stadion Coliseum výsledkem 3-0.

Výborné zákroky Thibauta Courtoise v prvním poločase a góly po standardních situacích. To byly klíčové faktory při vítězství hostů. Getafe totiž v úvodní půli mělo dvě tři velké šance, avšak pokaždé si vylámalo zuby na Courtoisovi.

Na opačné straně se David Soria podepsal pod úvodní branku špatným a pozdním vyběhnutím do souboje s Varanem. Když Varane přidal po změně stran druhý gól po standardce Kroose, pro Getafe šlo o příliš tvrdý úder, ze kterého se už nedokázalo vzpamatovat. V nastavení ještě věnoval Valverde snadný gól Modrićovi, Real Madrid zvítězil 3-0.

logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-2): D. Soria Solís, A. Nyom, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, L. Cabrera Sasía, M. Cucurella Saseta, F. Fajr, M. Arambarri Rosa, N. Maksimović, Á. Rodríguez Díaz, J. Mata Arnaiz
      Náhradníci: L. Chichizola, V. Pacheco Antunes, X. Etxeita Gorritxategi, D. Timor Copoví, F. Portillo Soler, A. Ndiaye, J. Molina Vidal
      logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, É. Gabriel Militão, F. Mendy, R. Varane, C. Casimiro, F. Alarcón Suárez, L. Modrić, T. Kroos, G. Bale, K. Benzema
      Náhradníci: A. Areola, Á. Odriozola Arzallus, J. Fernández Iglesias, F. Valverde Dipetta, L. Jović, R. Silva de Goes, V. Júnior
      Střídaní domácího týmu
      60' J. Molina Vidal F. Fajr
      80' F. Portillo Soler J. Mata Arnaiz
      81' A. Ndiaye A. Nyom
      Střídání hostujícího týmu
      71' F. Valverde Dipetta T. Kroos
      71' V. Júnior F. Alarcón Suárez
      81' L. Jović K. Benzema