Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Granada - Mallorca (reportáž)

Granada

1:0

(1:0)

Mallorca

Rozhodčí: César Soto Grado Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes Diváci: 16,395 (71%)

Granada potřebovala hodit za hlavu nevýrazný konec roku 2019, což se jí povedlo na úkor venku stále se trápící Mallorce. Andalusané si připisují vítězství 1-0.

Montoro zažil během krátké chvíle obě strany fotbalové mince. Po dvaceti minutách nepohrdl pobídkou Soldada a vstřelil jediný gól zápasu, jenže těsně před poločasem si přivodil další zranění a musel nuceně střídat.

Na gól Montora mohl navázat Machís, zaskvěl se Reina. Mallorca se snažila prolomit bídné výsledky mimo Son Moix, v posledních metrech jí ale chyběla přesnost, výhru domácích proti neohrozila.

logo Granada: (Diego Martínez Penas) Základní sestava (4-2-3-1): R. Dantas da Silva, C. Neva Tey, D. Sousa Coutinho Meneses Duarte, G. Sánchez Barahona, V. Díaz Miguel, Á. Montoro Sánchez, J. Rodríguez Díaz, Y. Eteki, C. Fernández Luna, D. Machís Marcano, R. Soldado Rillo
Náhradníci: A. Escandell Banacloche, A. Martínez Sánchez, D. Foulquier, İ. Köybaşı, J. Martínez Gil, Á. Vadillo Cifuentes, R. Azeez
logo Mallorca: (Vicente Moreno Peris) Základní sestava (3-4-2-1): M. Reina Rodríguez, A. Raillo Arenas, A. Sedlar, F. Gámez López, M. Valjent, D. Rodríguez Vázquez, J. Señé Escudero, S. Sevilla López, T. Kubo, J. Hernández Suárez, J. Lago
Náhradníci: F. Agosto Ramírez, F. Campos Coll, L. Agbenyenu, A. Febas Pérez, A. Prats Bastidas, A. Trajkovski, P. Chavarría