Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Getafe - Sevilla (reportáž)

Getafe

0:3

(0:1)

Sevilla

Rozhodčí: Javier Estrada Fernández Stadion: Coliseum Alfonso Pérez Diváci: 0 (0%)

Sevilla ukázala svou nejlepší verzi a na Coliseu zaskočila Getafe snadným vítězstvím 3-0, díky kterému vystřídala dnešního soka na třetím místě tabulky.

Pro Andalusany jde o pořádnou vzpruhu po sérii špatných výsledků, Getafe naopak udělalo krok zpět. Dobře hrající Sevilla měla zápas pod kontrolou a dokonale deaktivovala všechny zbraně Bordalásova výběru.

A navíc hosté dokázali využít šance. Ocampos v prvním a Fernandou s Koundém ve druhém poločase zatížili konto Davida Sorii. Getafe gól nevstřelilo, přestože Sevilla musela v poločase udělat změnu v brance, zraněného Vaclíka nahradil Bono. Ani jeden nemusel předvést své umění, Sevilla slaví výhru 3-0.

logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-2): D. Soria Solís, A. Nyom, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, J. Rodríguez Benito, M. Cucurella Saseta, M. Olivera Miramontes, N. Maksimović, O. Etebo, D. Brum Silva Acosta, J. Molina Vidal
Náhradníci: L. Chichizola, E. Cabaco Almada, D. Timor Copoví, M. Arambarri Rosa, R. Nunes do Nascimento, Á. Rodríguez Díaz, J. Mata Arnaiz
logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (3-4-3): T. Vaclík, D. Santos Silva, J. Koundé, S. Reguilón Rodríguez, F. Reges, J. Jordán Moreno, J. Navas González, L. Ocampos, N. Gudelj, J. Fernández Sáez de la Torre, L. de Jong
Náhradníci: Y. Bounou, S. Gómez Solà, É. Banega, F. Vázquez, M. Mesquita Lopes, Ó. Torres Muñoz, Y. En-Nesyri