Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Madrid - SD Eibar (reportáž)

Real Madrid - SD Eibar, 14.06.20 (reportáž)

14.06.20 19:30 Základní část - 28. kolo

Real Madrid

3:1

(3:0)

SD Eibar

Rozhodčí: Guillermo Cuadra Fernández Stadion: Estadio Alfredo Di Stéfano Diváci: 0 (0%)

Real Madrid neponechal nic náhodě a zareagoval na výhru Barcelony vlastním tříbodovým ziskem, a to v domácím mači proti Eibaru.

Na stadionu Alfreda Di Stéfana se skóre měnilo velmi rychle, dokonalá střela Toni Kroose zapadla do vzdáleného rohu Dmitrovićovy svatyně. Po půlhodině předvedl Bílý balet bleskový brejk, na jehož konci naservíroval Hazard míč Sergiu Ramosovi před prázdnou kasu.

Ještě do pauzy zvýšil Marcelo přesnou střelou k tyči na 3-0 a bylo hotovo. Ve druhé 45minutovce domácí zvolnili a dovolili Eibaru snížit Bigasem, větší drama už však nedopustili. Real Madrid porazil Eibar díky velmi dobrému prvnímu poločasu 3-1.

logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, M. Vieira da Silva Júnior, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, L. Modrić, T. Kroos, E. Hazard, K. Benzema, R. Silva de Goes
Náhradníci: A. Areola, D. Altube Suárez, É. Gabriel Militão, F. Mendy, J. Hernández Cabrera, B. Abdelkader Diaz, F. Alarcón Suárez, F. Valverde Dipetta, J. Rodríguez Rubio, M. Asensio Willemsen, G. Bale, V. Júnior
logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-1-4-1): M. Dmitrović, A. Arbilla Zabala, L. Soares Alves, P. Rodrigues de Oliveira, R. Correa Silva, E. Expósito Jaén, F. Orellana Valenzuela, P. De Blasis, S. Álvarez Díaz, S. Cristóforo Pepe, E. García Martínez
Náhradníci: Y. Rodríguez Oterino, Á. Tejero Sacristán, E. Burgos, J. Valdés Díaz, P. Bigas Rigo, P. Diop, P. Sánchez Gil, S. Cubero Ezcurra, T. Inui, C. Días Barbosa de Oliveira, E. González Casín, S. Enrich Ametller