Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Leganés - Sevilla (reportáž)

Leganés

0:3

(0:2)

Sevilla

Rozhodčí: César Soto Grado Stadion: Estadio Municipal de Butarque Diváci: 0 (0%)

V době, kdy Sevilla začala po koronavirové pauze působit unaveným dojmem, ukázala svoji lepší tvář. Na Butarque nedala šanci Leganésu a veze body za výhru 3-0.

Ve 23. minutě přišel první gól, Óliver Torres se opřel do odraženého míče, který těsně před brankářem někdo tečoval, což usměrnilo jeho dráhu do sítě. Óliver Torres byl také autorem druhého gólu o deset minut později.

Ve druhém poločase ještě přikrášlil zasloužené vítězství Sevilly Munir přesnou střelou k tyči. Leganés čeká pád do Segundy, Sevilla se i nadále pere o miliony z Ligy mistrů.

logo Leganés: (Javier Aguirre Onaindía) Základní sestava (4-3-3): I. Cuéllar Sacristán, J. Silva, K. Omeruo, R. Rosales Altuve, U. Bustinza Martínez, I. Amadou, J. García del Pozo, R. Mesa Quevedo, B. Gil Salvatierra, J. Avilés Cortés, M. Guerrero Martín
Náhradníci: J. Soriano Oropesa, P. Lombo Suárez, C. Collins Awaziem, D. Siovas, K. Rodrigues, M. Navarro Ceciliano, R. Tarín Higón, I. Amores Alonso, J. Eraso Goñi, R. Pérez Del Mármol, A. Ruibal García, M. Garrido Alvarez, R. Assalé Djapone
logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): T. Vaclík, D. Santos Silva, J. Koundé, S. Reguilón Rodríguez, J. Jordán Moreno, J. Navas González, L. Ocampos, N. Gudelj, Ó. Torres Muñoz, J. Fernández Sáez de la Torre, Y. En-Nesyri
Náhradníci: J. Díaz Sánchez, Y. Bounou, Pablo Pérez, S. Escudero Palomo, S. Gómez Solà, É. Banega, F. Reges, G. Rodríguez Serrano, J. Mena Rodríguez, M. Mesquita Lopes, L. de Jong, M. El Haddadi Mohamed