Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Deportivo La Coruña - Real Sociedad (reportáž)

Deportivo La Coruña - Real Sociedad, 10.09.17 (reportáž)

10.09.17 12:00 Základní část - 3. kolo

Deportivo La Coruña

2:4

(1:2)

Real Sociedad

Rozhodčí: Jose Luis Munuera Montero Stadion: Estadio Municipal de Riazor (A Coruña (La Coruña)) Diváci: 0 (0%)

Real Sociedad je společně s Barcelonou jediným celkem, který má po třech zápasech plný počet bodů. Skvělou formu Errealy tentokrát odneslo Deportivo, z jehož stadionu si hosté odvezli vítězství po výhře 4-2.

Hráči Deporu se na hřišti ještě ani nezorientovali a už prohrávali 0-2. Nejprve se prosadil Juanmi ve třetí minutě, o několik desítek vteřin později vypálil z dálky Illarramendi a jeho přízemní střela propadla skrz houšť těl až do sítě. Melovi svěřenci se nevzdali a ještě v první půli stihl zkorigovat skóre Adrián perfektním zakončením po dlouhém pasu Schära.

A když krátce po změně stran vyrovnal Andone, Riazor propukl v nadšení. Naděje fanoušků na obrat podpořilo střídání, které poslalo na hřiště Lucase Péreze. A ztracený sen se mohl prosadit nečekaně přímo z pokutového kopu, balón se snesl na břevno. V 83. minutě udeřilo z rohového kopu na druhé straně, Llorenteho střela z blízkosti sice nepatřila mezi nejlepší, přesto skončila za zády Tytońa. A když brankář Deporu pouze tečoval do sítě střelu Illarramendiho, bylo jasné, že body se budou stěhovat do San Sebastiánu.

logo Deportivo La Coruña: (Cristóbal) Základní sestava (4-4-2): P. Tytoń, F. Schär, J. Moreno Fuertes, L. Correia Pinto, S. da Silva Júnior, Bruno Gama, F. Cartabia, Guilherme, P. Mosquera Parada, A. López Álvarez, F. Andone
Náhradníci: C. Pantilimon, A. Arribas Garrido, Fernando Navarro, C. Borges, F. Valverde Dipetta, Z. Bakkali, L. Pérez Martínez
logo Real Sociedad: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (4-3-3): G. Rulli, A. Elustondo Irribaria, Á. Odriozola Arzallus, Í. Martínez Berridi, K. Rodrigues, A. Illarramendi Andonegi, A. Januzaj, D. Zurutuza Veillet, Xabi Prieto, J. Jiménez López, W. da Silva
Náhradníci: Toño, A. De La Bella Madureño, D. Llorente Ríos, I. Zubeldía Elorza, S. Canales Madrazo, C. Vela, J. Bautista Orgilles