Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Málaga - Las Palmas (reportáž)

1:3

(0:1)

Las Palmas

Rozhodčí: Javier Estrada Fernandez Stadion: Estadio La Rosaleda Diváci: 0 (0%)

Krize Málagy se po další porážce prohloubila. Stadion La Rosaleda se po výsledku 1-3 proti Las Palmas dožadoval rezigance majitele klubu Al Thaniho, naopak Las Palmas se nadechly čerstvého vzduchu a poprvé v sezóně dosáhly na body.

Málaga přitom neodehrála špatný zápas, nechybělo jí nasazení, zato větší klid ve finální fázi ano. První poločas, v němž měli domácí mírně navrch, uzavřel gól Jonathana Viery, který po pasu Haliloviće poslal ostrovany do vedení.

Míchelova parta však nesložila zbraně, hned po změně stran vyrovnal po standardní situaci Diego González. V době, kdy se Málaga tlačila za další brankou, udeřilo na druhé straně. Halilovićovi ještě zkazila radost branková konstrukce, o pár minut později už ale Calleri překonal Roberta. Gólovou tečku za utkáním udělal střídající Rémy svou první trefou v La Lize po šikovném zpracování a přesné střele mimo dosah brankáře Málagy.

logo Málaga: (José Miguel González Martín del Campo) Základní sestava (4-2-3-1): R. Jiménez Gago, D. González Polanco, F. Ricca, L. Hernández Rodríguez, R. Rosales Altuve, A. González Morales, A. Mula Sanchez, J. García del Pozo, S. Gontán Gallardo, Z. Kuzmanović, B. González Tomás
Náhradníci: C. Gönen, M. Garrido Cifuentes, P. Baysse, E. Rolón, G. Castro, J. Ontiveros Parra, Y. En-Nesyri
logo Las Palmas: (Hernán Pérez Cuesta) Základní sestava (4-2-3-1): L. Chichizola, A. Artiles Oliva, D. Castellano Betancor, J. Navarro Jiménez, Míchel, A. Aquilani, A. Halilović, J. Castellano Betancor, J. Viera Ramos, J. Calleri, O. Tannane
Náhradníci: R. Lizoáin Cruz, David García, P. Bigas Rigo, H. Santana Trujillo, J. Gómez Umpiérrez, Momo, L. Rémy