Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Celta de Vigo - Getafe (reportáž)

Celta de Vigo - Getafe, 21.09.17 (reportáž)

21.09.17 20:00 Základní část - 5. kolo

Celta de Vigo

1:1

(1:0)

Getafe

Rozhodčí: Daniel Jesus Trujillo Suarez Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 0 (0%)

Ani na stadionu Balaídos se fanoušci v pátém kole, které je kromě úterních zápasů hodně chudé na góly, příliš nebavili. Celta Vigo remizovala s Getafe 1-1.

Domácí drželi balón, někdy až příliš dlouho a bez snahy o překvapivou přihrávku. Getafe číhalo vzadu na kontry, jenže příležitostí k nim mnoho nedostalo. Nejhezčí akce poločasu proto byla ta gólová. Hugo Mallo šikovně hlavou nabídl míč Maxi Gómezovi, jenž potvrdil, že se nachází v excelentní formě.

Nic se nezměnilo ani ve druhém dějství. Antunes zkusil nachytat Sergia z poloviny hřiště, ale jeho střele chyběla přesnost. Když už se zdálo, že Celestes těsné vedení udrží, tak přízemní centr Álvara nechala obrana nepochopitelně bez povšimnutí a Ángel měl snadnou úlohu. Záverečných pět minut po vyrovnání se už dohrálo v klidu, Celta a Getafe si body rozdělily.

logo Celta de Vigo: (Unzué) Základní sestava (4-3-3): S. Álvarez Conde, Fontàs, H. Mallo Novegil, Jonny Castro, S. Gómez Solà, B. Méndez Portela, J. Sánchez Ruiz, P. Hernández, I. Aspas Juncal, M. Gómez González, P. Sisto Ifolo Emirmija
Náhradníci: R. Blanco Veiga, F. Roncaglia, G. Cabral, A. Hjulsager, D. Wass, S. Lobotka, E. Mor
logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-2-3-1): Guaita, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, J. Torres Ruiz, V. Pacheco Antunes, Bergara, F. Fajr, F. Portillo Soler, M. Arambarri Rosa, A. Ndiaye, J. Molina Vidal
Náhradníci: E. Martínez, B. González Cabrera, F. Molinero Calderón, Á. Jiménez Guerrero, J. Montero, Sergio Mora, Á. Rodríguez Díaz