Úvod / Uživatelé / Helix / Komentáře

Helix - Komentáře

17.11.11 14:37 k článku Casillas rekordmanem v počtu reprezentačních startů

mně se zdá, že oproti ostatním brankářům Casillas dělá víc chyb v "obyčejných" zápasech (nebo třeba přátelácích s Kostarikou), ale ty nejdůležitější zápasy zvládá možná nejlíp

v reakci na
Mistborn Mistborn
13.11.11 22:24 k článku Amorebieta nechtěným rekordmanem Athleticu

jestli jsem našel správnou statistiku a Pepe opravdu dostal za celé své působení v La Lize stejně červenejch jak Amorebieta za tuhle sezonu, tak se nestačím divit*25*

31.10.11 10:32 k článku Shrnutí 11. kola Primera División

to byl jenom Slepička, ne?*5* toho, když naštve rozhodnčí na začátku zápasu, tak mu to do konce neodpustí horší byl ten, co komentoval Sporting - Athletic, ten celý první poločas žil v domnění, že Sporting trénuje Bielsa a Athletic Preciado, ani záběry na ně s titulkem ho nepřesvědčily, o zvláštní výslovnosti jmen ani nemluvím, ale zas se musí uznat, že se zlepšoval a ve 2. poločase už většinu říkal správně*11*

v reakci na
Valencia-Mestalla Valencia-Mestalla
29.10.11 16:44 k článku Liga Fantástica pokračuje 10. kolem

Jak to, že v nabídce chybí Koikili?*90*

28.10.11 00:24 k článku Shrnutí 10. kola Primera División

docela dobře, ale zahodil několik šancí, asi by se měl vrátit do obrany, tam by jich nestihl spálit tolik*5*

v reakci na
Grobar Grobar
23.10.11 22:27 k článku Shrnutí 9. kola Primera División

Iturraspe a Muniain v nastavení už nestřílí?*37* ale jinak zajímavej zápas, pobavil tradičně Iraizoz a Aduriz, když se nemohl rozhodnout, co si vezme na sebe*5*

18.10.11 22:55 k článku Kun Agüero potopil Žlutou ponorku v nastavení

proč Královec nastavoval 3 minuty? v české lize nastavuje minutu a když se hodně zdržuje, tak 2 *5*

17.10.11 23:24 k článku Shrnutí 8. kola Primera División

ta situace předtím byla tak bizarní, že by mu asi bylo líto ji nechat bez povšimnutí*5* jinak Gabilondo je v poslední době nějak produktivní, neví někdo, jestli to střídání o poločase bylo vynucený nebo ho šetří na Salzburg?

v reakci na
8.10.11 14:58 k článku Španělsko veze z Prahy snadnou výhru

mně přijde většina těhle akcí od založení "reprefanklubu" neuvěřitelně křečovitá až trapná*2*

v reakci na
r209vltava r209vltava
27.9.11 16:02 k článku Laudrup rezignoval. Nahradí ho Caparrós?

15.9.11 21:52 k článku Preview prvních zápasů základních skupin Evropské ligy

a jména hráčů si aspoň přečetl pořádně? komentátor ČT celý zápas tvrdošíjně opakoval "Suaseta" *29* ale o hráčích si něco zjistil, třeba že Javi Martinez občas hraje i záložníka*5*

v reakci na
15.9.11 11:50 k článku Preview prvních zápasů základních skupin Evropské ligy

oni asi soutěží, kdo nacpe do sestavy víc záložníků*4* jenom by mě zjímalo, co Bielsa má proti Ekizovi*13*

9.9.11 00:17 k článku Preview Primera División 2011/2012 - Athletic

a De Marcos na levym beku už Bielsu přešel? ono se to tam nejspíš bude zase dost střídat

v reakci na
7.9.11 11:19 k článku Kdo je opravdovou Žlutou ponorkou?

tak Cádiz se určitě častěji ponořuje*5*

6.9.11 00:13 k článku Del Nido svolává prezidenty. Kromě Péreze a Rosella

to to trvalo, snad nezůstane jenom u tohohle

5.9.11 12:18 k článku Španělští rozhodčí jsou nejlepší na světě, myslí si Paradas Romero

no aspoň komedii, někdo z něho zvládnou udělat i tragédii*5*

v reakci na
monty monty
25.8.11 12:36 k článku Hubeňourovi začínají lepší časy

no definitivně asi Llorente za 30 minut na MS*5* předtím mě Athletic tak nějak neurčitě fascinoval, ale celkově jsem se o Španělsko moc nezajímal, ale potom jsem se začal zajímat víc a vpodstatě všechno mi na Athleticu byo sympatický*2*