Devítka chybí. Španělsko padlo na Ukrajině

Španělské zklamání (© marca.es)

Fotbalisté Španělska zaznamenali první porážku v tomto ročníku Ligy národů, když prohráli na Ukrajině 0-1.

Jediný gól střetnutí padl v 76. minutě po skvělém uvolnění Tsigankova, jenž překonal De Geu, který zůstal na půli cesty.

Přitom v podstatě všechny nebezpečné situace byly k vidění před brankou domácí. Jenže Španělsko znovu doplatilo na svou největší slabinu - absenci kvalitního čísla devět.

Právě pozice hrotového útočníka je achilovou patou výběru Luise Enriqueho. Rozhodnost a přesnost v zakončení je to, co i tentokrát La Roja bolestivě pocítila. Následující měsíce budou ve znamení hledání muže, který dokáže šance přetavit v góly.