STABLE 3.23.0
Úvod / Krize, jakou Athletic nezažil. Berizzovo odvolání ale klub nezvažuje

Krize, jakou Athletic nezažil. Berizzovo odvolání ale klub nezvažuje

Eduardo Berizzo (© marca.es)

Athletic prožívá nejhorší krizi ve své dlouhé historii, vedení klubu přesto nepřemýšlí o řešení formou změny na trenérském postu.

Nevyhrát v deseti ligových zápasech za sebou, to už baskičtí Lvi zažili v sezónách 1986/1987 (pod vedením Iribara), v ročníku 2005/2006 dokonce mužstvo nezískalo tři body jedenáctkrát v řadě (9 zápasů pod Mendilibarem a 2 pod Clementem), ale vždy byla série proložena alespoň úspěchem v poháru. Čekat na triumf deset soutěžních mačů bez ohledu na soutěž, to se Athletiicu přihodilo až letos, 120 let po založení klubu.

Athletic se v ligové tabulce pohybuje těsně nad sestupovým pásmem a riskuje, že poprvé okusí pád o kategorii níže. Pro většinu celků by to byl pokyn k vyhazovu trenéra, pozice Eduarda Berizza se však zdá být pevná.

Joru Urrutia na bývalého kouče Celty a Sevilly vsadil a nehodlá na tom nic měnit, o prezidentovi Athleticu je známé, že nerad sahá k drastickým opatřením. Odvědčí se mu Berizzo za důvěru a dokáže špatně se vyvíjející sezónu zvrátit?

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující

Kdo ted nemel indoneskej polivko valecek Soto Ayam je ochuzen o gastro zazitek. *23*

   avatar uživatele ace 8 včera 21:58

Kometa!!!!!!!!!!!!!

Tak podle rozhovoru s tvurci hry bych rekl, ze bloodlines 2 budou mozna lepsi cyberpunkova hra nez cyberpunk... Mohly by to byt dve konkurencni pecky, hm... Coz by znamenalo komercni triumf cyberpunku.

@Txapeldun bratwurst uplne nemyslim *4*

Zatovic valec, vydelal nam 3 litry, aspon k necemu je Kometa dobra

Zacha prvni hvezdou zapasu proti Arizone za asistenci a rozhodujici najezd *86*

Škoda Poprad, že ste boli prvých 10-12 minút ešte v autobuse, ale potom to bol parádny výkon... *86* Zajtra vyrovnáme... *2*

Předchozí 1 2 3 9 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace