STABLE 3.25.0
Úvod / Osm zápasů pro Diega Costu? V Evropě výjimečný trest

Osm zápasů pro Diega Costu? V Evropě výjimečný trest

Vyloučení Diega Costy (© as.com)

Osm zápasů musí Diego Costa nuceně odpočívat kvůli trestu, který mu byl udělen za vulgární urážku rozhodčího Jesúse Gila Manzana. Jak přísné jsou v La Lize tresty v porovnání s ostatními soutěžemi kontinentu?

Velmi. Žádná z elitních lig nepamatuje za poslední roky tak krutý následek nevhodného chování. Každá země se řídí vlastními pravidly.

Anglie

Sprostá mluva či nevhodné gesto znamená stopku na dva mače, vážnější provinění a agrese na tři. Na základě okolností může být trest navýšen, vždy záleží na konkrétním případě. V roce 2011 byl Luis Suárez potrestán za rasistické urážky směrem k Patrici Evrovi osmi zápasy.

Itálie

V Serii A bylo v posledních letech viděno několik podobných provinění jako v případě Diega Costy, nikdy ale s takovými následky. Abychom nalezli trest na 8 mačů, musíme se vrátit do roku 1991, kdy byl vyměřený Brunovi z Torina, jenž slovně a takřka i fyzicky napadl arbitra Ceccariniho. Před třemi roky neudržel nervy na uzdě Gonzalo Higuaín, jeho výstup směrem k sudímu znamenal distanc na čtyři utkání, později snížen na 3. "Sankce pro Diega Costu je skoro až satisfakcí. Věříme, že podobný metr brzy začne platit i zde," uvedl bývalý rozhodčí Luca Marelli.

Francie

Slovní agrese vůči muži v černém znamená stop na 3 až 4 zápasy, pokud jde o extrémní případ, může být vyšší. "Tahle zku.vená země si nezaslouží klub, jako je PSG," řekl v sezóně 2015/2016 Zlatan Ibrahimović. Výsledkem byl zákaz startu ve čtyřech zápasech.

Německo

V Německu může urážení rozhodčího skončit trestem na dva týdny až tři měsíce. Vloni ale například Kaan Ayhan z Düsseldorfu označil sudího za "zku.vysyna" a pykal "jen" tři utkání.

Související články

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 3 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 8 Následující
   avatar uživatele tunak 3 dnes 20:31

a jinak ten Estupiňán válec (never heard of him)

   avatar uživatele tunak 3 dnes 20:30

@Txapeldun vtipný, kor u hráče, kterej byl v PSG

Belchite *5* *5* A tohle La Liga dává na svůj ofiko twitter *93*

V roce 2020 jsou už dávno k dispozici studie které porovnávání přírůstek svalů v takz. objemovce a v normalnim režimu založeném na vyšším prisunu bílkovin. No a výsledek zní jednoznačně: objemovka je stejně užitečná jako rouška v autě.

@Makak On jede vlastně objem. Přibírá ted tuky, aby ty tuky pak zase spálil *4*

   avatar uživatele Makak 3 dnes 18:47

@BarcaGang Pablito v objemu je dobrá hrana *40*

   avatar uživatele ace 2 dnes 15:56

Všude líp nez u zelených a pirátů *2*

@Txapeldun pristi zastavka SPD *5*

+2
Předchozí 1 2 3 8 Následující

Top plkálisti dnes

1. Txapeldun 5
2. tunak 3
3. BarcaGang 3
4. Makak 3
5. ace 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace