STABLE 3.24.0
Úvod / Osm zápasů pro Diega Costu? V Evropě výjimečný trest

Osm zápasů pro Diega Costu? V Evropě výjimečný trest

Vyloučení Diega Costy (© as.com)

Osm zápasů musí Diego Costa nuceně odpočívat kvůli trestu, který mu byl udělen za vulgární urážku rozhodčího Jesúse Gila Manzana. Jak přísné jsou v La Lize tresty v porovnání s ostatními soutěžemi kontinentu?

Velmi. Žádná z elitních lig nepamatuje za poslední roky tak krutý následek nevhodného chování. Každá země se řídí vlastními pravidly.

Anglie

Sprostá mluva či nevhodné gesto znamená stopku na dva mače, vážnější provinění a agrese na tři. Na základě okolností může být trest navýšen, vždy záleží na konkrétním případě. V roce 2011 byl Luis Suárez potrestán za rasistické urážky směrem k Patrici Evrovi osmi zápasy.

Itálie

V Serii A bylo v posledních letech viděno několik podobných provinění jako v případě Diega Costy, nikdy ale s takovými následky. Abychom nalezli trest na 8 mačů, musíme se vrátit do roku 1991, kdy byl vyměřený Brunovi z Torina, jenž slovně a takřka i fyzicky napadl arbitra Ceccariniho. Před třemi roky neudržel nervy na uzdě Gonzalo Higuaín, jeho výstup směrem k sudímu znamenal distanc na čtyři utkání, později snížen na 3. "Sankce pro Diega Costu je skoro až satisfakcí. Věříme, že podobný metr brzy začne platit i zde," uvedl bývalý rozhodčí Luca Marelli.

Francie

Slovní agrese vůči muži v černém znamená stop na 3 až 4 zápasy, pokud jde o extrémní případ, může být vyšší. "Tahle zku.vená země si nezaslouží klub, jako je PSG," řekl v sezóně 2015/2016 Zlatan Ibrahimović. Výsledkem byl zákaz startu ve čtyřech zápasech.

Německo

V Německu může urážení rozhodčího skončit trestem na dva týdny až tři měsíce. Vloni ale například Kaan Ayhan z Düsseldorfu označil sudího za "zku.vysyna" a pykal "jen" tři utkání.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 10 Následující
   avatar uživatele Helix 1 dnes 00:28

@Makak to uz zacali regionalni souteze? nebo Tarantino jeste prestoupil z Bermea nekam vys?

A ještě mě poděla okurky. Komu mám poslat to kilo?

Tarantino low *3*

Fantu koukám začínáme drtit až ve 2. kole

Solid závěr tvl *5*

genialni zaver, cejtim Vale rapl *4*

Mikeeeel *15* *4* *4* *4*

Ten Eibar si dělá srandu, ne? *1*

city slepice docela mazec zápas doporučuji zapnout nahoru dolu

uvidim v sezone, ted ho hodnotit nechci zatim, ale kamos co fandi realu rikal ze z eredivisie na nej sli dobry reference loni, ze konecne vycnival, ale zas to bylo jen nizozemi, tak uvidime co letos, ted by se mel uz zacit ukazovat, mezi 20-22 rokem uz je na case

Předchozí 1 2 3 10 Následující

Top plkálisti dnes

1. Helix 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace