STABLE 3.25.0
Úvod / Pellegrino rezignoval, Leganés musí hledat nového trenéra

Pellegrino rezignoval, Leganés musí hledat nového trenéra

Mauricio Pellegrino (© marca.es)

Mauricio Pellegrino už není trenérem Leganésu, na svůj post rezignoval.

Vedení klubu se po prohře s Getafe sešlo, a přestože zazněly hlasy v Pellegrinův neprospěch, nakonec se rozhodlo kouče podržet. Sám Pellegrino ale následně týmu na odpoledním tréninku oznámil, že rezignoval.

Pellegrino opouští klub bez nároku na odstupné, a to rok a půl před vypršením smlouvy, která měla platnost do léta 2021. "Samozřejmě, že není příjemné být na posledním místě tabulky. Ale co chcete, abych udělal? Mám skočit z 20. patra, spáchat sebevraždu?" odpověděl o víkendu na otázky novinářů ohledně své budoucnosti. Pellegrino složil funkci po roce a půl, Leganés je po devíti zápasech letošního ligového ročníku na posledním místě tabulky, jako jediný ještě nezvítězil.

Za Pellegrinova nástupce je nejčastěji tipován Francisco, jenž naposledy působil v Huesce, kterou ale v minulé sezóně nedokázal dovést k záchraně.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 6 Následující

@Jordi Alba lol, dej ještě víc S do tohoslova season *3* *4*

Hlavně to nevypadá na nějakou 1 seasson starm co umí jenom sprintovat a zasekávačku

@BarcaGang Já sice jo, ale co si budem, pravidelně ho nesleduju, jenom videa, články, statistiky. Všude na něj jde chvála, jak psal tunak, tvoření hry mu není cizí + k tomu umí dávat góly

@Jordi Alba já ho popravdě neviděl ještě hrát, jakej je krom jeho stats?

   avatar uživatele tunak 7 dnes 14:34

@Jordi Alba navíc on je spíš tvořič, než zakončovatel

   avatar uživatele tunak 7 dnes 14:33

@Txapeldun myslíš jako nedávno v... kde to bylo, ty bělošský rioty?

Havertz jedinej hráč pod 21 let, kterej dal v Bundeslize, kterej dal 35 gólů. Škoda, že Barcelona o takovejch hráčích ani neuvažuje, místo toho si ho uloví Bayern zadarmo asi.

Mazec jak ten bílej policajt rabuje mezi prvníma *4*

Trump: ....These THUGS are dishonoring the memory of George Floyd, and I won’t let that happen. Just spoke to Governor Tim Walz and told him that the Military is with him all the way. Any difficulty and we will assume control but, when the looting starts, the shooting starts. Thank you!

Mně teda spíše přijde, že to je ta nejvetší ucta k tomu Floydovi, když se za něj postavilo celé město.

Ty jo koukam, že tem zmrdum cajtskym podpálili stanici, takle se to dělá. Jen at těm rasistickej šmejdum ukážou, že tohle bylo daleko za čárou.

Předchozí 1 2 3 6 Následující

Top plkálisti dnes

1. ace 11
2. tunak 7
3. BarcaGang 6
4. Jordi Alba 5
5. Txapeldun 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace