STABLE 3.24.0
Úvod / Pellegrino rezignoval, Leganés musí hledat nového trenéra

Pellegrino rezignoval, Leganés musí hledat nového trenéra

Mauricio Pellegrino (© marca.es)

Mauricio Pellegrino už není trenérem Leganésu, na svůj post rezignoval.

Vedení klubu se po prohře s Getafe sešlo, a přestože zazněly hlasy v Pellegrinův neprospěch, nakonec se rozhodlo kouče podržet. Sám Pellegrino ale následně týmu na odpoledním tréninku oznámil, že rezignoval.

Pellegrino opouští klub bez nároku na odstupné, a to rok a půl před vypršením smlouvy, která měla platnost do léta 2021. "Samozřejmě, že není příjemné být na posledním místě tabulky. Ale co chcete, abych udělal? Mám skočit z 20. patra, spáchat sebevraždu?" odpověděl o víkendu na otázky novinářů ohledně své budoucnosti. Pellegrino složil funkci po roce a půl, Leganés je po devíti zápasech letošního ligového ročníku na posledním místě tabulky, jako jediný ještě nezvítězil.

Za Pellegrinova nástupce je nejčastěji tipován Francisco, jenž naposledy působil v Huesce, kterou ale v minulé sezóně nedokázal dovést k záchraně.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 16 Následující

@Txapeldun to bys přece zbytku země neudělal? nemohli by se dohodnout, jestli se hlavním městem stane benešov, kolín, beroun nebo bolka

jdem do toho, ne? *2* https://praxit.eu/

Itálie ale solid kvalda

Arméni *93*

@Kcko @Txapeldun

myslíš, že projevuju adekvátní lásku k práci a nadšení z budování? *61*

@Kcko vzhledem k jeho pracovnímu nasazení asi ano *38*

Za komunistů bylo líp, myslí si více než třetina lidí starších 40 let

*61*

Předchozí 1 2 3 16 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace