STABLE 3.24.0
Úvod / Těžko pochopitelné, nespravedlivé. Hráči Valencie se postavili za vyhozeného Marcelina

Těžko pochopitelné, nespravedlivé. Hráči Valencie se postavili za vyhozeného Marcelina

Dani Parejo (© as.com)

Fanoušci i hráči Valencie dávají najevo nespokojenost s rozhodnutím vlastníka klubu Petera Lima odvolat trenéra Marcelina Garcíu Torala.

Zatímco fanoušci si neberou servítky a obviňují singapurského podnikatele, že "zabil" sezónu už v září a povyšuje sám sebe nad klub, hráči volí přece jen opatrnější slova, byť i z nich je jasně patrné, že novinku jen těžko vstřebávají.

"Trenére, přeji ti to nejlepší. Jsem si jistý, že se ti bude dařit, ať půjdeš kamkoliv, kde tě nechají pracovat. Díky, že jsi pomohl klubu růst a ze mě udělal lepšího fotbalistu," uvedl kapitán Dani Parejo.

Podobně se vyjádřil stoper Gabriel Paulista: "Trenére, nenacházím slova, která by vyjádřila vděk. Díky za tvé rady, důvěry i vytvoření jednotného a vítězného týmu. Jsme profesionálové, musíme jít dál a hájit znak klubu i fanoušky, i když je to těžko pochopitelné."

Další obránce Ezequiel Garay na Instagramu uvedl: "Říkám to nahlas a jasně: NENÍ TO SPRAVEDLIVÉ."

Marcelinovým nástupcem se stal nepříliš zkušený Albert Celades, který se celku z Mestally upsal na dva roky. Hned v úvodu prvního angažmá v La Lize ho čekají dvě náročné zkoušky - ligový zápas proti Barceloně a debut v Lize mistrů proti Chelsea.

Vše podstatné o fotbalovém klubu Valencia CF, včetně aktuálního zpravodajství, najdete na stránkách www.valenciacf.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 12 Následující

@Tarja stejně tě zajímá jen co dělá acík, klidně se zeptej napřímo, potěšíš ho *7*

aha, to už začínáš zacházet do detailů, kterým nerozumim *4* ale díky za rady každopádně a měj se

no nic, jsem unavenej, jdu spát, zatím

pak už hraje difrakce moc velkou roli (difrakce je rozptyl světelnejch paprsků priniajících moc malým otvorem, když objektiv příliš zacloníš, vlastně tím světelný paprsky rozostříš a podle velikosti světlocitlivejch buněk na snímači to buď hraje nebo nehraje roli - pokud jsou ty buňky malý, stačí malý rozsotření a zaznamenaj ho

myslím jako potom při skutečným focení... záleží na optický soustavě a snímači, respektive velikosti jeho buněk, ale obecně se dá dneska už skoro říct, že při aps-c je maximum rozumně využitelnýho clonění obvykle f11, při micro4/3 f8 a u full framu f16 (ale třeba u aktuálního sony a7r4 prej tak f5.6)

stejně nemá smysl clonit víc

@Txapeldun to ne, potřebuješ jednolitý, jednobarevný pozadí - stěnu, oblohu... mělo by bejt světlý, ale tmavý můžeš přeexponovat a na fotce bude světlý, jen potřebuješ zároveň nějakej rozumnej čas závěrky

a nějak vyřešíš ostření a expozici - buď si nastavíš expozici do plusu a manuální ostření nebo si nastavíš expozici tak, aby byl obrázek světlej, a ostříš automaticky, ale to už ti to dělám složitý... a clonu dej tak 11

@tunak jakože dám co největší clonu a ostřím nekonečno na nějakej světlej bod?

teď se red bull ukáže, jestlipak ho levně prodá do rasenballsportu?

Předchozí 1 2 3 12 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace