Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Leganés - Villarreal (reportáž)

Leganés

3:1

(0:0)

Villarreal

Rozhodčí: David Fernández Borbalan Stadion: Estadio Municipal de Butarque Diváci: 10,017 (87%)

Leganés ukončil rázným způsobem čtyřzápasové čekání na body a proti Villarrealu získal všechny tři po výsledku 3-1. Zatímco Okurkám se bude o něco lépe dýchat, Villarreal je po skvělém období raněný druhou porážkou v řadě i zaplněnou marodkou.

Na tu po zápase přibyl Carlos Bacca a zraněných je tak již osm členů posádky Žluté ponorky. Zatímco v prvním poločase nepadla žádná branka, ve druhém se gólové brány otevřely a fanoušci viděli celkem čtyři přesné zásahy. K jejich radosti hned tři ze strany domácích.

Přitom to byl Villarreal, kdo šel zásluhou gólu, který vstřelil mladík Raba, do vedení. Jenže v 72. minutě vyrovnal parádní ranou z dálky Diego Rico, aby si o deset minut později El Zhar pohrál s obránce a obstřelil bezmocného Barbosu. Na konečných 3-1 pečetil v nastaveném čase Gabriel.

logo Leganés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (4-4-1-1): I. Cuéllar Sacristán, D. Rico Salguero, R. García Carnero, R. Román Triguero, U. Bustinza Martínez, A. Szymanowski, Gabriel, J. Eraso Goñi, N. El Zhar, R. Pérez Del Mármol, C. Beauvue
Náhradníci: N. Champagne, J. Zaldúa Bengoetxea, M. Dos Santos, E. Morán Arribas, J. García Naranjo, M. Koné, N. Amrabat
logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-3-1-2): M. Barbosa, A. Marín Gómez, Álvaro González, D. Bonera, M. Pérez Martínez, M. Trigueros Muñoz, Pablo Fornals, Rodri Hernández, C. Bacca Ahumada, C. Bakambu, D. Raba Antolí
Náhradníci: S. Asenjo Andrés, A. Rukavina, P. Francisco Torres, Chuca, Mario González, R. Guerra Pereyra, R. Soriano