Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Sevilla - Rayo Vallecano (reportáž)

Sevilla - Rayo Vallecano, 25.04.19 (reportáž)

25.04.19 20:30 Základní část - 34. kolo

Sevilla

5:0

(0:0)

Rayo Vallecano

Rozhodčí: Guillermo Cuadra Fernández Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 32,636 (72%)

Sevilla nadělila Rayu Vallecanu pět branek a ani jednou neinkasovala. Šance Andalusanů na konečné čtvrté místo se zvýšily, zatímco Rayo je jednou nohou v Segundě.

První poločas přežili hosté bez úhony, avšak zejména díky špatné koncovce domácích, kteří nedokázali proměnit několik dobrých šancí. Sevilla si zlepšila náladu po změně stran, kdy na Pizjuánu spustila kanonádu.

V 55. minutě Alberto jen vyrazil Promesovu ránu a sám Nizozemec z dorážky otevřel gólový účet. O dvě minuty později přidal druhý gól Munir, chvíli na to se lednová posila Sevilly prosadil znovu. Na 4-0 zvýšil Ben Yedder a tečku za utkáním napsal svojí první trefou v La Lize mladík Bryan. Sevilla po skvělé druhé půli rozdrtila Rayo 5-0.

logo Sevilla: (Joaquín Caparrós) Základní sestava (4-1-4-1): T. Vaclík, D. Martins Carriço, G. Mercado, É. Banega, F. Vázquez, J. Navas González, Pablo Sarabia, R. Mesa Quevedo, M. El Haddadi Mohamed, Q. Promes, W. Ben Yedder
Náhradníci: J. Soriano Oropesa, A. Vidal Parreu, S. Gómez Solà, S. Kjær, I. Amadou, M. Rog, B. Gil Salvatierra
logo Rayo Vallecano: (Francisco Jémez Martín) Základní sestava (3-4-2-1): A. García Cabrera, A. Gálvez Jimena, E. Velázquez Maldonado, Jordi Amat, Á. García Rivera, A. Moreno Lopera, J. Pozo la Rosa, M. Suárez Mata, U. Agbo, A. Embarba Blázquez, F. Di Santo
Náhradníci: S. Dimitrievski, A. Ba, R. Román Triguero, G. Kakuta, S. Comesaña Veiga, Javi Guerra, T. Dias Correia