Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Athletic Club - Celta de Vigo (reportáž)

Athletic Club - Celta de Vigo, 19.01.20 (reportáž)

19.01.20 18:30 Základní část - 20. kolo

Athletic Club

1:1

(0:0)

Celta de Vigo

Rozhodčí: David Medié Jiménez Stadion: San Mamés Barria Diváci: 41,348 (78%)

Devadesát minut mezi Athleticem a Celtou Vigo vítěze nenašlo, bod nic neřeší ani pro jeden klub.

Hosté se o něj zasloužili odhodláním a vytrvalým odrážením útoků domácích, Athletic větší aktivitou i větším množství šancí. Pokud měl někdo výrazně blíže k triumfu, byl to právě Athletic, na to se však historie neptá.

Na úvodní branku se muselo čekat do 56. minuty, kdy balón po zemi poslal za záda Iaga Herrerína Rafinha. V 76. minutě zahrál jeden z hostů rukou, rozhodčí ukázal na puntík a z něj se nemýlil Raúl García. Ani velký tlak v závěru Athletic k výhře nenasměroval, konečný výsledek zní 1-1.

logo Athletic Club: (Gaizka Garitano Aguirre) Základní sestava (4-2-3-1): I. Herrerín Buisán, A. Capa Rodríguez, Í. Martínez Berridi, Y. Álvarez López, Y. Berchiche Izeta, D. García Carrillo, I. Gómez Pérez, R. García Escudero, U. López Cabrera, I. Muniain Goñi, I. Williams Arthuer
Náhradníci: J. Ezkieta Mendiburu, Í. Lekue Martínez, U. Núñez Gestoso, B. Etxebarria Urkiaga, M. Vesga Arruti, A. Villalibre Molina, K. Kodro
logo Celta de Vigo: (Óscar García Junyent) Základní sestava (4-3-3): R. Blanco Veiga, J. Murillo Cerón, K. Vázquez Comesaña, L. Olaza Catrofe, N. Araújo Razo, B. Méndez Portela, F. Beltrán Peinado, O. Yokuşlu, R. Alcântara do Nascimento, I. Aspas Juncal, S. Mina Lorenzo
Náhradníci: S. Álvarez Conde, J. Aidoo, D. Suárez Fernández, P. Diop Gueye, G. Fernández Leites, J. Hernández García, P. Sisto Ifolo Emirmija