Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Atlético Madrid - Celta de Vigo (reportáž)

Atlético Madrid - Celta de Vigo, 21.09.19 (reportáž)

21.09.19 19:30 Základní část - 5. kolo

Atlético Madrid

0:0

(0:0)

Celta de Vigo

Rozhodčí: Mario Melero López Stadion: Abanca-Balaídos (Vigo) Diváci: 57,701 (0%)

Atlético Madrid potřetí v řadě ztratilo body, tentokrát nedokázalo dát branku Celtě Vigo, která si tak odváží z Metropolitana bod za nerozhodný výsledek 0-0.

Domácí měli nejlepší šance v prvním poločase. Proti Felipemu i Lodimu se ale blýskl Rubén Blanco. Celta Vigo sice hrála s Atléticem vyrovnanou partii, do zakončení se však dostávala jen sporadicky.

Oblak musel ukázat své umění až v 74. minutě proti Santi Minovi. Vůbec poslední příležitost měl pět minut před koncem skvěle hrající Lodi, z úhlu se však jeho tvrdá střela stočila těsně mimo. Ukazatelem skóre nepohnul ani jeden tým.

logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (4-4-2): J. Oblak, F. de Almeida Monteiro, J. Giménez de Vargas, K. Trippier, R. Lodi dos Santos, H. Herrera López, J. Resurrección Merodio, S. Ñíguez, Á. Correa, D. da Silva Costa, J. Sequeira
Náhradníci: A. Adán Garrido, M. Hermoso Canseco, S. Arias Naranjo, S. Savić, T. Partey, V. Machín Pérez, Á. Morata Martín
logo Celta de Vigo: (Francisco Escriba Segura) Základní sestava (4-3-3): R. Blanco Veiga, H. Mallo Novegil, J. Aidoo, L. Olaza Catrofe, N. Araújo Razo, D. Suárez Fernández, O. Yokuşlu, R. Alcântara do Nascimento, S. Lobotka, I. Aspas Juncal, S. Mina Lorenzo
Náhradníci: S. Álvarez Conde, D. Costas Cordal, K. Vázquez Comesaña, B. Méndez Portela, I. Losada Aragunde, P. Diop Gueye, P. Sisto Ifolo Emirmija