Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Deportivo Alavés - Leganés (reportáž)

Deportivo Alavés - Leganés, 13.12.19 (reportáž)

13.12.19 20:00 Základní část - 17. kolo

Deportivo Alavés

1:1

(0:1)

Leganés

Rozhodčí: César Soto Grado Stadion: Estadio de Mendizorroza Diváci: 15,567 (78%)

Utkání velmi slabé úrovně mezi Alavésem a Leganésem vítěze nenašlo, remíza 1-1 znamená, že si každý z týmů připíše do tabulky bod.

Na první fotbalový moment se muselo na Mendizorroze v páteční předehrávce sedmnáctého ligového kola čekat až do samotného závěru prvního poločasu a Leganés mu dokázal dát díky Braithwaiteovi gólovou tečku.

Hosté si jednobrankový náskok bez problémů hlídali, osudnou se jim ale stala 77. minuta, kdy En-Nesyri a Roque Mesa utekli obraně Alavésu, ale svůj nájezd na osamoceného obránce s brankářem nepochopitelně zpackali. Místo další branky Leganésu tak udeřilo vzápěti na druhé straně, když se z dorážky prosadil Joselu. Ani jeden z týmů ve zbývajících deseti minutách neukázal snahu a odvahu pokusit se o vítězství, stav 1-1 proto zůstal. Leganés se sám připravil o dobře rozehraný zápas, což ho může mrzet dnes, ale ještě více v konečném účtování...

logo Deportivo Alavés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, A. Vidal Parreu, J. Navarro Jiménez, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, R. Ely, M. García Sánchez, O. Burke, P. Pons Riera, J. Sanmartín Mato, L. Pérez Martínez
Náhradníci: A. Sivera Salvá, L. Magallán, B. Sainz Eguskiza, D. Torres Rojas, J. Muñoz Jiménez, J. Guidetti, L. Rioja González
logo Leganés: (Javier Aguirre Onaindía) Základní sestava (5-4-1): I. Cuéllar Sacristán, C. Collins Awaziem, J. Silva, K. Omeruo, K. Rodrigues, U. Bustinza Martínez, Ó. Rodríguez Arnaiz, R. Mesa Quevedo, R. Pérez Del Mármol, M. Braithwait, Y. En-Nesyri
Náhradníci: J. Soriano Oropesa, R. Rosales Altuve, R. Tarín Higón, C. Rivera Hernández, J. Eraso Goñi, J. Arnáiz Díaz, S. Merino Zuloaga