Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Deportivo Alavés - Osasuna (reportáž)

Deportivo Alavés - Osasuna, 24.06.20 (reportáž)

24.06.20 20:30 Základní část - 31. kolo

Deportivo Alavés

0:1

(0:0)

Osasuna

Rozhodčí: Alejandro José Hernández Hernández Stadion: Estadio Olaranbe Diváci: 0 (0%)

V utkání mezi Alavésem a Osasunou mířila mezi tři tyče jediná střela. A protože skončila v síti, znamená to, že Osasuna zvítězila na Mendizorroze 1-0.

Statistika naznačuje, že příliš atraktivních devadesát minut se ve Vitórii neodehrávalo.

Rozhodující moment přišel v 64. minutě. Gallego nedokázal dobře zpracovat ideální pas za obranu, ale stihl za pomoci teče obránce posunout míče na Lata, jehož křížná střela znamenala pro brankáře nulovou šanci na úspěch. Alavés měl mírnou územní převahu, jenže v žádnou gólovku ji nepřetavel a musel se sklonit před Osasunou.

logo Deportivo Alavés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, J. Navarro Jiménez, R. Duarte Sánchez, R. Ely, V. Laguardia Cisneros, B. Sainz Eguskiza, T. Pina Isla, V. Camarasa Ferrando, J. Sanmartín Mato, L. Pérez Martínez, L. Rioja González
Náhradníci: R. Jiménez Gago, A. Marín Gómez, A. Rodríguez Baró, J. López Carballo, L. Magallán, E. Méndez Ortega, I. Gutiérrez Montilla, L. Fejsa, M. García Sánchez, O. Burke, P. Pons Riera, P. de la Fuente Gómez
logo Osasuna: (Jagoba Arrasate Elustondo) Základní sestava (4-4-2): S. Herrera Pirón, A. Hernández Umpiérrez, A. Latorre Grueso, D. García Zubiría, I. Vidal Miralles, O. Sanjurjo Mate, J. Moncayola Tollar, R. García Santos, R. Torres Morales, E. Gallego Puigsech, J. Arnáiz Díaz
Náhradníci: I. Álvarez Goñi, J. Pérez Ruiz, P. Estupiñán Tenorio, R. Rodríguez Navas, U. García Lugea, A. Oroz, D. Brašanac, F. Mérida Pérez, I. Pérez Soto, A. López Álvarez, E. Barja Afonso, M. Cardona Rovira