Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Espanyol - Granada (reportáž)

0:3

(0:1)

Granada

Rozhodčí: César Soto Grado Stadion: RCDE Stadium Diváci: 20,870 (52%)

Espanyol utrpěl před vlastním publikem potupnou porážku 0-3 od nováčka z Granady a reprezentační přestávku stráví na posledním místě tabulky.

Katalánci mají velký problém se střílením branek, jako jediný účastník ligy nedali za tři zápasy ani jednu. Přitom zejména díky Vargasovi několikrát nebezpečně zaútočili, ovšem bez efektu. Granada si vedla o poznání lépe, už v prvním poločase ji z dorážky zajistil vedení Puertas.

Podobně se v 68. minutě trefil střídající Carlos Fernández sotva po tom, co přišel na hřiště. Na konečných 3-0 z pohledu hostů navýšil hezkým gólem z akrobatické pozice Azeez. Granada vysokým vítězstvím prohloubila mizérii Espanyolu.

logo Espanyol: (David Gallego Rodríguez) Základní sestava (4-2-3-1): D. López Rodríguez, D. Vilá Rosselló, E. Gomes Pereira, F. Calero Villa, S. Corchia, M. Roca Junqué, M. Vargas Martín, Ó. Melendo Jiménez, S. Darder Moll, V. Sánchez Mata, L. Wu
Náhradníci: A. Prieto Albert, B. Espinosa Zúñiga, E. Granero Molina, P. Lozano Vizuete, F. Ferreyra, J. Calleri, J. Puado Díaz
logo Granada: (Diego Martínez Penas) Základní sestava (4-2-3-1): R. Dantas da Silva, D. Sousa Coutinho Meneses Duarte, G. Sánchez Barahona, J. Marín Ruiz, V. Díaz Miguel, Á. Montoro Sánchez, F. Vico Villegas, J. Rodríguez Díaz, Y. Herrera Ravelo, D. Machís Marcano, R. Soldado Rillo
Náhradníci: A. Escandell Banacloche, C. Neva Tey, J. Martínez Gil, Á. Vadillo Cifuentes, R. Azeez, A. Ramos, C. Fernández Luna
Střídaní domácího týmu
67' J. Calleri L. Wu
71' F. Ferreyra V. Sánchez Mata