Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Getafe - Deportivo Alavés (reportáž)

Getafe - Deportivo Alavés, 31.08.19 (reportáž)

31.08.19 19:00 Základní část - 3. kolo

Getafe

1:1

(1:1)

Deportivo Alavés

Rozhodčí: Mario Melero López Stadion: Coliseum Alfonso Pérez Diváci: 10,806 (62%)

Getafe a Alavés se spolehly na své tradiční zbraně, výsledkem je remíza 1-1, která více vyhovuje hostům z Vitórie.

Coliseum se nemohlo příliš bavit fotbalovou krásou, celý zápas se totiž odehrával zejména v bojovném duchu, kdy se bojovalo o každý kousek hřiště.

Vše podstatné se událo v rozmezí sedmi minut. Jorge Molina se po ideálním pasu Cucurelly mezi obránce trefil jako první, hosté ovšem rychle odpověděli zásluhou Joselua, jenž balón doslova dotlačil za čáru až na několikátý pokus. Nešlo o hezký gól, měl však cenu jednoho bodu. Druhý poločas nenabídl žádné vzrušení, a tak je remíza logickým vyústěním.

logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-2): D. Soria Solís, A. Nyom, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, L. Cabrera Sasía, M. Cucurella Saseta, D. Timor Copoví, F. Fajr, M. Arambarri Rosa, J. Mata Arnaiz, J. Molina Vidal
Náhradníci: L. Chichizola, B. González Cabrera, R. García Carnero, Bergara, F. Portillo Soler, Á. Rodríguez Díaz, E. Gallego Puigsech
logo Deportivo Alavés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (5-4-1): A. Sivera Salvá, A. Marín Gómez, A. Vidal Parreu, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, R. Ely, V. Laguardia Cisneros, M. García Sánchez, M. Wakaso, T. Pina Isla, J. Sanmartín Mato
Náhradníci: F. Pacheco Flores, A. Rodríguez Baró, B. Sainz Eguskiza, J. Muñoz Jiménez, P. Pons Riera, L. Pérez Martínez, L. Rioja González