Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Getafe - Mallorca (reportáž)

Getafe

4:2

(2:0)

Mallorca

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre Stadion: Coliseum Alfonso Pérez Diváci: 11,338 (65%)

Getafe má první čárku v kolonce vítězství. Azulones čtyřmi góly přestříleli Mallorcu, kterou porážka sesunula tabulkou opět o stupínek níže.

Domácí se na Coliseu ujali vedení 3-0, přesto se v průběhu druhého poločasu museli o tři body strachovat. Vlastní gól Baby a trefa Jorge Moliny ze sporného pokutového kopu zajistily Getafe průbězné vedení 2-0 už po půlhodině, v 63. minutě ho přikrášlil Nyom snadným zasáhem z malého vápna.

Mallorcu jako by vysoký náskok soupeře vyburcoval a vrhla do útoku, Ante Budimir dvěma góly stáhl manko na jedinou branku. Jenže v závěru si hosté nepohlídali přhrávku do běhu Ángela a zkušený útočník definitivně rozhodl o tom, že body zůstanou domácím.

logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-2): D. Soria Solís, A. Nyom, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, L. Cabrera Sasía, M. Cucurella Saseta, M. Arambarri Rosa, N. Maksimović, D. Remeseiro Salgueiro, J. Mata Arnaiz, J. Molina Vidal
Náhradníci: L. Chichizola, B. González Cabrera, D. Timor Copoví, F. Fajr, F. Portillo Soler, R. Nunes do Nascimento, Á. Rodríguez Díaz
logo Mallorca: (Vicente Moreno Peris) Základní sestava (4-1-4-1): M. Reina Rodríguez, A. Baba, F. Campos Coll, J. Sastre Vanrell, M. Valjent, A. Febas Pérez, D. Rodríguez Vázquez, I. Mohammed, S. Sevilla López, A. Budimir, J. Lago
Náhradníci: F. Agosto Ramírez, L. Agbenyenu, J. Señé Escudero, M. Pedraza Sarto, T. Kubo, A. Alegría Moreno, A. Trajkovski