Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Granada - Deportivo Alavés (reportáž)

Granada - Deportivo Alavés, 07.12.19 (reportáž)

07.12.19 15:00 Základní část - 16. kolo

Granada

3:0

(0:0)

Deportivo Alavés

Rozhodčí: Jesús Gil Manzano Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes Diváci: 14,773 (64%)

Granada si po slabším období v tabulce znovu polepší, a to na úkor Alavésu, který góly ze druhém poločasu porazila jasně 3-0.

V prvním poločase zaujaly jen šance Lucase Péreze z úvodu a Roberta Soldada z konce, ani jedna neznamenala první gól odpoledne. Na ten si fanoušci museli počkat po poločasovém osvěžení.

Hned po něm šli domácí po dobře vypracované akci do vedení, zakončujícím fotbalistou byl Carlos Fernández. Ruka jednoho z hostujících hráčů znamenala penaltu, gól Soldada a zvýšení na 2-0. Granada po hřišti doslova létala, naopak hra Alavésu se zhroutila. Červenou kartu pro Wakasa potrestal hezkou brankou Herrera, jenž si obhodil obránce a tvrdou střelou skóroval. Stav 3-0 se ukázal být konečným, v nastavení byl ještě vyloučen za prošlápnutí soka Laguardia.

logo Granada: (Diego Martínez Penas) Základní sestava (4-2-3-1): R. Dantas da Silva, D. Sousa Coutinho Meneses Duarte, J. Marín Ruiz, J. Martínez Gil, V. Díaz Miguel, Á. Vadillo Cifuentes, J. Rodríguez Díaz, M. Gonalons, Y. Herrera Ravelo, C. Fernández Luna, R. Soldado Rillo
Náhradníci: A. Escandell Banacloche, A. Martínez Sánchez, C. Neva Tey, R. Azeez, Y. Eteki, A. Ramos, D. Machís Marcano
logo Deportivo Alavés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, A. Marín Gómez, A. Vidal Parreu, J. Navarro Jiménez, R. Ely, V. Laguardia Cisneros, M. García Sánchez, T. Pina Isla, J. Sanmartín Mato, L. Pérez Martínez, L. Rioja González
Náhradníci: A. Sivera Salvá, L. Magallán, M. Aguirregabiria Padilla, J. Franco Alviz, M. Wakaso, O. Burke, P. Pons Riera