Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Granada - Espanyol (reportáž)

Granada

2:1

(1:1)

Espanyol

Rozhodčí: Guillermo Cuadra Fernández Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes Diváci: 15,226 (66%)

Všude dobře, doma nejlépe. Granada se po téměř měsíci vrátila na domácí stadion a za podpory hlasitého publika zdolala Espanyol těsně 2-1.

Espanyol utkání dobře rozehrál, když šel do vedení z velmi kontroverzního pokutového kopu, který byl nařízen za údajný faul Duarteho na De Tomáse. Sám postižený se ujal exekuce a nazaváhal. Granada vyrovnala před pauzou, fantastický pas Carlose Fernándeze využil Machís. O dvě minuty dříve překopl na druhé straně Darder z malého vápna prázdnou branku...

Po dvaceti vteřinách druhého poločasu domácí dokonali obrat. Machís skvěle zabojoval u rohového praporku, našel Carlose Fernádeze, jenž balón nádherně zakroutil do šibenice. Od té doby se bojovalo o střed pole, výjimkou byla další šance aktivního De Tomáse, jemuž se postavila do cesty tyč. Granada těsný náskok uhájila.

logo Granada: (Diego Martínez Penas) Základní sestava (4-2-3-1): R. Dantas da Silva, C. Neva Tey, D. Sousa Coutinho Meneses Duarte, G. Sánchez Barahona, V. Díaz Miguel, J. Rodríguez Díaz, M. Gonalons, Y. Herrera Ravelo, C. Fernández Luna, D. Machís Marcano, R. Soldado Rillo
Náhradníci: A. Escandell Banacloche, D. Foulquier, İ. Köybaşı, J. Martínez Gil, Á. Vadillo Cifuentes, R. Azeez, Y. Eteki
logo Espanyol: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-4-2): D. López Rodríguez, D. López Silva, D. Vilá Rosselló, E. Gomes Pereira, J. López Rodríguez, L. Cabrera Sasía, A. Iturraspe Derteano, S. Darder Moll, A. Embarba Blázquez, J. Calleri, R. de Tomás Gómez
Náhradníci: A. Prieto Albert, A. Giner Pedrosa, F. Calero Villa, M. Vargas Martín, Ó. Melendo Jiménez, V. Sánchez Mata, L. Wu