Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Granada - Real Valladolid (reportáž)

Granada - Real Valladolid, 15.02.20 (reportáž)

15.02.20 21:00 Základní část - 24. kolo

Granada

2:1

(0:0)

Real Valladolid

Rozhodčí: Juan Martínez Munuera Stadion: Estadio Nuevo Los Cármenes Diváci: 15,782 (68%)

Ani záblesk geniality Sergi Guardioly nestačil na odhodlání Granady. Andalusané díky brance ze šesté minuty nastaveného času slaví tři body nad Valladolidem.

Na úvodní gól večera se muselo čekat až do 56. minuty, avšak Guardiolova branka stála za to. Útočník Pucely si téměř od rohového praporku všiml špatného postavení brankáře Granady a zaskočil ho přímou střelou na branku, po které se míč se od obou tyčí odrazil za čáru. Guardiola dokonale proměnil myšlenku ve skutečnost.

Ale tato Granada se nikdy nevzdá. Poznali to soupeři v Copě a poznal to i Valladolid. Deset minut před závěrečným hvizdem vyrovnal Puertas, a když už se připravovaly body na rozporcování na dvě stejné části, obtočil se Carlos Fernández nádherně kolem Olivase a zakončil mimo dosah Ruie Silvy. Granada po pohledném druhém poločase přetlačila Valladolid 2-1.

logo Granada: (Diego Martínez Penas) Základní sestava (5-4-1): R. Dantas da Silva, C. Neva Tey, D. Foulquier, G. Sánchez Barahona, J. Martínez Gil, V. Díaz Miguel, Á. Vadillo Cifuentes, M. Gonalons, Y. Herrera Ravelo, C. Fernández Luna, G. Bastião Dias
Náhradníci: A. Escandell Banacloche, İ. Köybaşı, F. Vico Villegas, J. Rodríguez Díaz, R. Azeez, Y. Eteki, D. Machís Marcano
logo Real Valladolid: (Sergio González Soriano) Základní sestava (4-4-2): J. Masip López, F. Olivas Alba, J. Moyano Lujano, M. Karim, R. García Carnero, F. San Emeterio Díaz, L. Villa Suárez, R. Alcaraz Jiménez, E. Ünal, Ó. Plano Pedreño, S. Guardiola Navarro
Náhradníci: , J. Caro Díaz, A. Regal Angulo, M. Herrero Javaloyas, P. Porro Sauceda, S. Ramírez Castillo, W. Rubio Martín