Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Levante - Osasuna (reportáž)

Levante

1:1

(1:0)

Osasuna

Rozhodčí: César Soto Grado Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 19,362 (73%)

Levante neudrželo těsné vedení a s Osasunou nakonec jen remizovalo 1-1. V každém z poločasů padla jedna branka.

Z té v prvním se radovalo Levante prostřednictvím Hernâniho už v páté minutě. K domácímu fotbalistovi propadl centr z pravé strany a na něm už bylo jen trefit poloprázdnou svatyni.

V 57. minutě přišla chvíle Osasuny. Rubén García se prosadil mezi dvojicí obránců a v pádu překonal Aitora. Dvacet minut před koncem byl po druhé žluté kartě vyloučen Hernâni, Osasuna toho ale v početní výhodě příliš nepředvedla a utkání se dohralo za stavu 1-1.

logo Levante: (Francisco José López Fernández) Základní sestava (4-4-2): A. Fernández Abarisketa, C. Clerc Martínez, J. Miramón Santagertrudis, R. Nunes Vezo, S. Postigo Redondo, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, N. Radoja, B. Mayoral Moya, H. Santos Fortes, R. Martí Salvador
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, E. Cabaco Almada, J. Andújar Moreno, G. Melero Manzanares, N. Vukčević, R. Rochina Naixes, S. León Limones
logo Osasuna: (Jagoba Arrasate Elustondo) Základní sestava (4-4-2): R. Martínez Andrade, A. Hernández Umpiérrez, D. García Zubiría, I. Vidal Miralles, O. Sanjurjo Mate, P. Estupiñán Tenorio, F. Mérida Pérez, R. García Santos, R. Torres Morales, A. López Álvarez, L. Ávila
Náhradníci: S. Herrera Pirón, F. Roncaglia, R. Rodríguez Navas, D. Brašanac, J. Moncayola Tollar, R. Ibáñez Castro, J. Villar Vázquez