Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Mallorca - Atlético Madrid (reportáž)

Mallorca - Atlético Madrid, 25.09.19 (reportáž)

25.09.19 20:00 Základní část - 6. kolo

Mallorca

0:2

(0:1)

Atlético Madrid

Rozhodčí: Alejandro José Hernández Hernández Stadion: Estadio Iberoamericano 2010 Diváci: 19,348 (242%)

Mallorca zaznamenala čtyřou porážku za pět kol, na vlastním stadionu podlehla Atléticu Madrid, které naopak po dvou ztrátách zabralo.

Hosté předvedli dobrý výkon v prvním a slabší ve druhém poločase, v každém však vstřelili jednu branku. Skóre otevřel Diego Costa po centru Kokeho. J. Félix v 65. minutě pečetil na 2-0 z pohledu hostů za pomoci teče obránce, po níž zapadl balón přesně k tyči.

Deset minut před koncem byl vyloučen Álvaro Morata po dvou žlutých kartách během několika vteřin. Útočník Atlética přijde o víkendové derby s Realem Madrid, do něhož půjdou jeho spoluhráči o tři body v tabulce bohatší.

logo Mallorca: (Vicente Moreno Peris) Základní sestava (4-1-4-1): M. Reina Rodríguez, F. Campos Coll, J. Sastre Vanrell, L. Agbenyenu, M. Valjent, D. Rodríguez Vázquez, I. Mohammed, S. Sevilla López, T. Kubo, A. Budimir, J. Lago
Náhradníci: F. Agosto Ramírez, F. Gámez López, A. Febas Pérez, M. Pedraza Sarto, A. Alegría Moreno, A. Prats Bastidas, A. Trajkovski
logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (4-4-2): J. Oblak, F. de Almeida Monteiro, R. Lodi dos Santos, S. Arias Naranjo, S. Savić, J. Resurrección Merodio, S. Ñíguez, T. Partey, V. Machín Pérez, D. da Silva Costa, J. Sequeira
Náhradníci: A. Adán Garrido, K. Trippier, M. Hermoso Canseco, H. Herrera López, M. Llorente Moreno, Á. Correa, Á. Morata Martín