Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Mallorca - FC Barcelona (reportáž)

Mallorca - FC Barcelona, 13.06.20 (reportáž)

13.06.20 22:00 Základní část - 28. kolo

Mallorca

0:4

(0:2)

FC Barcelona

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: Iberostar Estadi Diváci: 0 (0%)

Barcelona se vrátila na zelený pažit ve velkém stylu, Mallorce naložila na Son Moix čtyři góly a pojistila si vedení v tabulce.

Neuběhla ani ještě druhá minuta a favorit už poprvé zvedal ruce nad hlavu. Právě touto částí těla proměnil dokonalý Albův centr ve vedoucí gól Arturo Vidal. V závěru půle přidal pojistku Braithwaite, pro něhož šlo o první branku v dresu Barcelony po přestupu z Leganésu.

Deset minut před koncem se na listinu střelců zapsal Jordi Alba a v nastaveném čase si splnil gólovou povinnost i Lionel Messi přesnou střelou do horního rohu. Argentinec zaznamenal v utkání ještě dvě asistence a byl klíčovým mužem při triumfu Barcelony 4-0.

logo Mallorca: (Vicente Moreno Peris) Základní sestava (4-4-2): M. Reina Rodríguez, A. Raillo Arenas, J. Sastre Vanrell, M. Valjent, A. Pozo Pozo, D. Rodríguez Vázquez, M. Pedraza Sarto, S. Sevilla López, T. Kubo, A. Budimir, J. Hernández Suárez
Náhradníci: M. Parera Pizá, A. Sedlar, F. Campos Coll, F. Gámez López, A. Febas Pérez, I. Mohammed, J. Señé Escudero, A. Prats Bastidas, A. Trajkovski, J. Lago, P. Chavarría, Y. Salibur
logo FC Barcelona: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (4-3-3): M. ter Stegen, G. Pique, J. Alba Ramos, R. Araújo da Silva, S. Roberto Carnicer, A. Vidal Pardo, F. de Jong, S. Busquets i Burgos, A. Griezmann, L. Messi, M. Braithwait
Náhradníci: I. Peña Sotorres, N. Murara Neto, H. Firpo Adames, N. Cabral Semedo, S. Umtiti, Á. Collado Gutiérrez, A. Ramos de Oliveira Melo, I. Rakitić, R. Puig Martí, R. Rodríguez Jiménez, A. Fati, L. Suárez Díaz