Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Osasuna - Granada (reportáž)

Osasuna

0:3

(0:3)

Granada

Rozhodčí: José María Sánchez Martínez Stadion: Estadio El Sadar Diváci: 14,866 (75%)

Granada bez slitování trestala chyby v obraně Osasuny a vyhrála na půdě soupeře, se kterým se ještě vloni setkávala v rámci Segundy, jasně 3-0.

Andalusané poprvé rozvlnili síť už ve čtvrté minutě. Aridane chyboval při rozehrávce, Soldado postrčil míč na Machíse, proti jehož tvrdé ráně z úhlu byl brankář bezmocný. Po půlhodině neuhlídal Aridane, jemuž se zápas nepovedl, znovu Machíse, který ani podruhé nezaváhal. V závěru půle udeřil ještě Foulquier a bylo rozhodnuto.

Nezáživný druhý poločas se už dohrával jen z povinnosti, tempo hry brzdila neustálá přerušení, což hrálo do karet Granadě. Špatný výkon Osasuny nemohl stačit ani na korekci skóre, proto je konečný stav shodný s tím poločasovým.

logo Osasuna: (Jagoba Arrasate Elustondo) Základní sestava (4-1-4-1): S. Herrera Pirón, A. Hernández Umpiérrez, D. García Zubiría, I. Vidal Miralles, O. Sanjurjo Mate, P. Estupiñán Tenorio, D. Brašanac, I. Pérez Soto, R. García Santos, R. Ibáñez Castro, E. Gallego Puigsech
Náhradníci: R. Martínez Andrade, F. Roncaglia, F. Mérida Pérez, R. Torres Morales, A. López Álvarez, J. Arnáiz Díaz, M. Cardona Rovira
logo Granada: (Diego Martínez Penas) Základní sestava (5-3-2): R. Dantas da Silva, C. Neva Tey, D. Foulquier, D. Sousa Coutinho Meneses Duarte, G. Sánchez Barahona, V. Díaz Miguel, M. Gonalons, Y. Herrera Ravelo, C. Fernández Luna, D. Machís Marcano, R. Soldado Rillo
Náhradníci: A. Escandell Banacloche, J. Martínez Gil, J. Vallejo Lázaro, Á. Vadillo Cifuentes, F. Vico Villegas, J. Rodríguez Díaz, Y. Eteki