Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Osasuna - Sevilla (reportáž)

Osasuna

1:1

(1:1)

Sevilla

Rozhodčí: Javier Estrada Fernández Stadion: Estadio El Sadar Diváci: 15,045 (76%)

Osasuna po prohře s Athleticem a konci 31zápasové série bez prohry na domácím stadionu začala okamžitě novou, se Sevillou remizovala 1-1.

Už v šesté minutě zachránilo Sevillu břevno, do kterého namířil Chimy Ávila svoji hlavičku. Hosté naproti tomu z první šance udeřili. Munir si dobře zpracoval ideální pas Banegy za obranu a z hranice velkého vápna poslal balón přesně k tyči. Další branka přišla až v nastaveném čase úvodní půle. Adrián dokonalou patičkou vysunul Chimy Ávilu a útočník Osasuny propálil Vaclíka.

Rušný druhý poločas začal gólovkou střídajícího Adriána, Vaclíkovi znovu pomohla branková konstrukce. Zbytečný zákrok Oiera na Reguilóna znamenal pro domácího fotbalistu druhou žlutou kartu. Oslabená Osasuna přežila šance Chicharita i Frana Vázqueze, Dabbur v další příležitosti překonal brankáře, ale proti byla tyč. Krátce předtím se Osasuna dožadovala penalty po ruce Diega Carlose ve vzdušném souboji, rozhodčí na puntík neukázal. Další šance k vidění nebyly, konečný stav zní 1-1.

logo Osasuna: (Jagoba Arrasate Elustondo) Základní sestava (4-4-2): J. Pérez Ruiz, D. García Zubiría, O. Sanjurjo Mate, P. Estupiñán Tenorio, R. Rodríguez Navas, D. Brašanac, J. Moncayola Tollar, R. García Santos, R. Torres Morales, L. Ávila, M. Cardona Rovira
Náhradníci: I. Álvarez Goñi, U. García Lugea, F. Mérida Pérez, I. Pérez Soto, R. Ibáñez Castro, A. López Álvarez, J. Villar Vázquez
logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): T. Vaclík, D. Santos Silva, J. Koundé, S. Reguilón Rodríguez, É. Banega, F. Reges, J. Jordán Moreno, J. Navas González, Ó. Torres Muñoz, J. Hernández Balcázar, M. El Haddadi Mohamed
Náhradníci: Y. Bounou, D. Martins Carriço, F. Vázquez, N. Gudelj, B. Gil Salvatierra, L. de Jong, M. Dabour