Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Betis - Leganés (reportáž)

Real Betis

2:1

(0:0)

Leganés

Rozhodčí: Guillermo Cuadra Fernández Stadion: Abanca-Balaídos (Vigo) Diváci: 47,819 (0%)

Betis zvrátil nepříznivě se vyvíjející souboj s Leganésem a po vítězství 2-1 se odpoutal z posledního místa tabulky, na které poslal dnešního soupeře.

Leganés je jediným týmem Primery, který v letošním ročníku ještě nebodoval. Okurky budou mít během reprezentační přestávky o čem přemýšlet. Přitom na Villamarínu dlouho držely remízu a po dorážce Braithwaitea šly dokonce do vedení. Nevydrželo jim dlouho.

Už o tři minuty později totiž Emerson našel Lorena a útočník Betisu se dalším gólem přiblížil setrvání v současném působišti, byť s ním vedení pro aktuální sezónu původně nepočítalo. O další moment později už Betis vedl, Canales v podobné akci našel Fekira a hvězdná posila posunula Betis tabulkou o několik pater výše.

logo Real Betis: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-2-3-1): J. Robles Blázquez, A. Mandi, E. Leite de Souza Junior, S. da Silva Júnior, A. Pedraza Sag, J. Guardado Hernández, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, W. Silva de Carvalho, L. Morón García, N. Fekir
Náhradníci: D. Martín Fernández, M. Bartra Aregall, A. Moreno Lopera, F. García Fernández, W. Jaures Kaptoum, B. Iglesias Quintas, J. Jiménez López
logo Leganés: (M. Pellegrino) Základní sestava (3-1-4-2): I. Cuéllar Sacristán, D. Siovas, J. Silva, K. Omeruo, M. Navarro Ceciliano, U. Bustinza Martínez, Ó. Rodríguez Arnaiz, R. Mesa Quevedo, R. Pérez Del Mármol, M. Braithwait, Y. En-Nesyri
Náhradníci: J. Soriano Oropesa, C. Collins Awaziem, J. Eraso Goñi, J. García del Pozo, A. Ruibal García, J. Arnáiz Díaz, S. Merino Zuloaga