Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Betis - Valencia (reportáž)

Real Betis - Valencia, 23.11.19 (reportáž)

23.11.19 15:00 Základní část - 14. kolo

Real Betis

2:1

(1:1)

Valencia

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea Stadion: Estadio Benito Villamarín Diváci: 46,545 (77%)

Sergio Canales se stal na Villamarínu hrdinou a zachráncem Rubiho. Právě gól šikovného záložníka z poslední akce střetnutí totiž zajistil Betisu důležitou výhru nad Valencií.

Fanoušci se v Seville nenudili, od první minuty oba týmy působily nesměle a snažily se o útočení. Přesto se na úvodní trefu muselo čekat přes třicet minut, dosáhl ji Maxi Gómez. Reakce domácích však byla bleskové a Joaquín o chvíli později určil, že poločasový stav bude 1-1.

Betis byl v utkání lepším týmem, i Valencia ale dokázala být nebezpečné. Skóre dlouho zůstávalo 1-1, to nejdůležitější přišlo až ve strhujícím závěru. Fekir na jedné a Kang-in na druhé straně orazítkovali břevno. Ve čtvrté minutě nastavení se k přímému kopu z úhlu postavil Canales a míč umístil přesně k zadní tyči. Vaencia už neměla čas na krásný gól zareagovat, z hřiště Betisu odjíždí s nepořízenou.

logo Real Betis: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-1-4-1): J. Robles Blázquez, A. Mandi, E. González Estrada, E. Leite de Souza Junior, S. da Silva Júnior, A. Moreno Lopera, J. Guardado Hernández, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, L. Morón García, N. Fekir
Náhradníci: D. Martín Fernández, A. Barragán Fernández, A. Pedraza Sag, D. Lainez Leyva, I. Gutiérrez Montilla, W. Jaures Kaptoum, B. Iglesias Quintas
logo Valencia: (Albert Celades López) Základní sestava (4-4-2): J. Cillessen, E. Mangala, G. de Abreu, J. Costa Jordá, J. Gayá Peña, D. Parejo Muñoz, D. Wass, F. Torres García, M. Gómez González, M. Vallejo Galván, R. Moreno Machado
Náhradníci: J. Doménech Sánchez, J. Jiménez García, T. Rendall Correia, C. Soler Barragán, K. Lee, V. Esquerdo Santas, K. Gameiro