Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Betis - Getafe (reportáž)

Real Betis

1:1

(0:1)

Getafe

Rozhodčí: José Luis González González Stadion: Abanca-Balaídos (Vigo) Diváci: 47,884 (0%)

Betis se dokázal vzepřít osudu a získat bod v zápase, který se zdál být ztracený. S Getafe remizoval na stadionu Benita Villamarína 1-1.

Hosté byli v prvním poločase lepší, zářil zejména Cucurella, jenž hned v úvodu orazítkoval tyč a v patnácté minutě ho k zemi poslal Barragán - penalta, kterou s přehledem proměnil Mata. Betisu se nedařilo, po konzultaci s videorozhodčím byl navíc za ostrý skluz vyloučen William Carvalho. Následný tečovaný přímý kop do protipohybu dokázal Joel krásnou robinsonádou vytlačit na rohový kop. V závěru půle se hosté dožadovali další penalty, když Mata utrpěl úder loktem od Barragána, ale marně.

Ještě jeden pokutový kop přesto k vidění byl, avšak na opačné straně po faulu na Fekira. Také tentokrát si střelec počínal mazácky, Joaquín srovnal na 1-1. V nastaveném čase udeřil Loren soupeře do obličeje a byl vyloučen, dvojité oslabení Betisu trvalo jen krátce, proto se do výsledku nepromítlo.

logo Real Betis: (Joan Francesc Ferrer Sicilia) Základní sestava (4-2-3-1): J. Robles Blázquez, A. Barragán Fernández, A. Mandi, S. da Silva Júnior, A. Pedraza Sag, J. Sánchez Rodríguez, S. Canales Madrazo, W. Jaures Kaptoum, W. Silva de Carvalho, B. Iglesias Quintas, N. Fekir
Náhradníci: D. Martín Fernández, M. Bartra Aregall, A. Moreno Lopera, D. Lainez Leyva, F. García Fernández, J. Jiménez López, L. Morón García
logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-2): D. Soria Solís, A. Nyom, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, L. Cabrera Sasía, M. Cucurella Saseta, M. Arambarri Rosa, N. Maksimović, D. Remeseiro Salgueiro, J. Mata Arnaiz, J. Molina Vidal
Náhradníci: L. Chichizola, X. Etxeita Gorritxategi, D. Timor Copoví, F. Portillo Soler, R. Nunes do Nascimento, Á. Rodríguez Díaz, E. Gallego Puigsech