Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Madrid - Celta de Vigo (reportáž)

Real Madrid - Celta de Vigo, 16.02.20 (reportáž)

16.02.20 20:00 Základní část - 24. kolo

Real Madrid

2:2

(0:1)

Celta de Vigo

Rozhodčí: Javier Alberola Rojas Stadion: Estadio Santiago Bernabéu Diváci: 62,477 (77%)

Celta Vigo byla překvapivě tím, kdo zastavil vítěznou šňůru Realu Madrid, a to dokonce na Bernabéu. Hosté si odvážejí cenný bod po remíze 2-2.

Vykročili k němu velmi rychle, už v osmé minutě si Smolov skvěle zpracoval míč a sám před Courtoisem zachoval chladnou hlavu. Real Madrid měl tlak, ale ne velké šance. Bale byl vyrovnání nejblíže, vážnější situaci ovšem musel řešit v závěru půle Courtois, kdy vytáhl hlavičku Murilla.

Favorit přidal po změně stran a skóre poměrně rychle otočil. Nejprve vyrovnal Kroos, aby následně Rubén Blanco zbytečně poslal k zemi Hazarda. Nařízenou penaltu proměnil Sergio Ramos. Real Madrid měl zápas, kde ho potřeboval, přesto mu v závěru nečekaně vyklouzl z rukou. To když Denis Suárez narýsoval dokonalou přihrávku mezi obránce a Santi Mina vyrovnal. Benzema ještě mohl vrátit Realu Madrid vedení, z malého vápna přestřelil. Náskok Realu Madrid na druhou Barcelonu se snížil na jediný bod.

logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, M. Vieira da Silva Júnior, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, F. Valverde Dipetta, T. Kroos, E. Hazard, G. Bale, K. Benzema
Náhradníci: A. Areola, É. Gabriel Militão, F. Mendy, F. Alarcón Suárez, L. Modrić, L. Jović, V. Júnior
logo Celta de Vigo: (Óscar García Junyent) Základní sestava (3-5-2): R. Blanco Veiga, J. Aidoo, J. Murillo Cerón, K. Vázquez Comesaña, L. Olaza Catrofe, N. Araújo Razo, F. Bradarić, O. Yokuşlu, R. Alcântara do Nascimento, F. Smolov, I. Aspas Juncal
Náhradníci: S. Álvarez Conde, B. Méndez Portela, D. Suárez Fernández, F. Beltrán Peinado, G. Fernández Leites, P. Sisto Ifolo Emirmija, S. Mina Lorenzo