Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Madrid - Real Sociedad (reportáž)

Real Madrid - Real Sociedad, 23.11.19 (reportáž)

23.11.19 20:00 Základní část - 14. kolo

Real Madrid

3:1

(1:1)

Real Sociedad

Rozhodčí: Jesús Gil Manzano Stadion: Estadio Santiago Bernabéu Diváci: 69,305 (86%)

Real Madrid se dokázal vzpamatovat z rychlé inkasované branky a otočit utkání proti Realu Sociedad. Výsledek 3-1 znamená, že Blancos drží krok s vedoucí Barcelonou.

Už ve druhé minutě namazal Sergio Ramos chybnou malou domů Willianu Josému, který si položil Courtoise a poslal míč do prázdné branky. Real Sociedad si vedení hlídal, aniž by na Bernabéu trpěl. Jenže neuhlídal standardní situaci Modriće, po níž ramenem vyrovnal Benzema.

Rozhodující zásah zasadil Real Madrid soupeři rychle po návratu z poločasové přestávky. Valverde vypálil a míč změnil směr o jednoho z obránců natolik, že Remiro nemohl zareagovat jinak než bezmocným pohledem. Pojistku přidal Luka Modrić po přiťuknutí Benzemy. Real Madrid potvrdil výkonnost posledních týdnů a porazil Real Sociedad 3-1.

logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, F. Mendy, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, F. Valverde Dipetta, L. Modrić, E. Hazard, K. Benzema, R. Silva de Goes
Náhradníci: A. Areola, É. Gabriel Militão, M. Vieira da Silva Júnior, F. Alarcón Suárez, T. Kroos, G. Bale, L. Jović
logo Real Sociedad: (Imanol Alguacil Barrenetxea) Základní sestava (4-2-3-1): A. Remiro Gargallo, A. Elustondo Irribaria, D. Llorente Ríos, I. Monreal Eraso, J. Zaldúa Bengoetxea, C. Portugués Manzanera, I. Zubeldía Elorza, M. Merino Zazón, M. Ødegaard, M. Oyarzabal Ugarte, W. da Silva
Náhradníci: M. Moyà Rumbo, A. Muñoz Capellán, R. Le Normand, A. Guevara Lajo, A. Januzaj, D. Zurutuza Veillet, A. Isak
Střídání hostujícího týmu
73' A. Januzaj C. Portugués Manzanera
80' A. Isak M. Oyarzabal Ugarte