Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Valladolid - Espanyol (reportáž)

Real Valladolid - Espanyol, 23.02.20 (reportáž)

23.02.20 15:00 Základní část - 25. kolo

Real Valladolid

2:1

(0:0)

Espanyol

Rozhodčí: Eduardo Prieto Iglesias Stadion: Estadio Municipal José Zorrilla Diváci: 19,645 (71%)

Zápas mezi Valladolidem a Espanyolem dlouho směřoval k remíze 0-0, v závěru se však roztrhl pytel s góly, během čtvrthodiny padly hned tři, což přineslo více radosti domácím.

Fotbal to ke koukání příliš hezký nebyl, nepomohlo tomu ani zbytečné vyloučení David Lópeze z prvního poločasu. Valladolid dlouho nevěděl, jak s přesilovkou naložit. Minuty plynuly a šance nepřicházely.

Až v 78. minutě poslal Pucelu do vedení Sandro. Vzápětí předložil Enes míč ke snadnému gólu Guardiolovi a bylo rozhodnuto. Embarba sice v nastavení snížil, šlo ale jen o čestnou trefu hostů z Barcelony.

logo Real Valladolid: (Sergio González Soriano) Základní sestava (4-4-2): J. Masip López, F. Olivas Alba, J. Moyano Lujano, M. Karim, R. García Carnero, L. Villa Suárez, M. Herrero Javaloyas, R. Alcaraz Jiménez, E. Ünal, Ó. Plano Pedreño, S. Guardiola Navarro
Náhradníci: , J. Caro Díaz, F. San Emeterio Díaz, P. Hervías Ruiz, P. Porro Sauceda, S. Ramírez Castillo, W. Rubio Martín
logo Espanyol: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-2-3-1): D. López Rodríguez, B. Espinosa Zúñiga, D. López Silva, D. Vilá Rosselló, J. López Rodríguez, L. Cabrera Sasía, M. Roca Junqué, S. Darder Moll, A. Embarba Blázquez, J. Calleri, L. Wu
Náhradníci: A. Prieto Albert, A. Giner Pedrosa, F. Calero Villa, V. Gómez Perea, A. Iturraspe Derteano, Ó. Melendo Jiménez, F. Ferreyra