Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Real Valladolid - Sevilla (reportáž)

Real Valladolid - Sevilla, 24.11.19 (reportáž)

24.11.19 20:00 Základní část - 14. kolo

Real Valladolid

0:1

(0:1)

Sevilla

Rozhodčí: Eduardo Prieto Iglesias Stadion: Estadio Municipal José Zorrilla Diváci: 18,169 (65%)

Sevilla stráví následující dny na třetím místě tabulky. Andalusané totiž využili zaváhání Atlética a výhrou ve Valladolidu se před soupeře, který rovněž vyznává červenobílou barvu, posunuli.

Po deseti minutách nařídil arbitr pokutový kop pro Sevillu. Masip Banegovu střelu z puntíku zneškodnil, jenže se provinil proti pravidlům. Druhou exekuci už zvládl argentinskýy středopolař s přehledem a Sevilla vedla. Další tutovky se dostavily až na konci půle, Sandro z otočky a s těčí obránce poslal balón do břevna, Nolito možná stále nechápe, jak špatně sám před Masipem ve snaze brankáře přehodit dloubl balón, který se vznesl sotva do metrové výšky...

Druhý poločas byl hodně neurovnaný, hra se přelévala ze strany na stranu, ale jen od vápna k vápnu, brankáři byli bez práce. Té měl naopak více než dost v hektickém závěru rozhodčí, který vyloučil sevillského Ocampose. Skóre 0-1 už změny nedoznalo.

logo Real Valladolid: (Sergio González Soriano) Základní sestava (4-4-2): J. Masip López, F. Olivas Alba, J. Martínez García, J. Moyano Lujano, M. Karim, F. San Emeterio Díaz, M. Herrero Javaloyas, P. Hervías Ruiz, Ó. Plano Pedreño, S. Guardiola Navarro, S. Ramírez Castillo
        Náhradníci: A. Lunin, L. Villa Suárez, P. Porro Sauceda, R. Alcaraz Jiménez, E. Ünal, J. De Frutos Sebastián, W. Rubio Martín
        logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): T. Vaclík, D. Santos Silva, J. Koundé, S. Reguilón Rodríguez, É. Banega, F. Reges, J. Jordán Moreno, J. Navas González, L. Ocampos, L. de Jong, M. Agudo Durán
        Náhradníci: Y. Bounou, S. Escudero Palomo, F. Vázquez, N. Gudelj, Ó. Torres Muñoz, J. Hernández Balcázar, M. El Haddadi Mohamed