Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / SD Eibar - Osasuna (reportáž)

SD Eibar

0:2

(0:1)

Osasuna

Rozhodčí: José Luis Munuera Montero Stadion: Estadio Municipal de Ipurúa Diváci: 0 (0%)

Fotbalisté Eibaru si musejí na definitivní potvrzení prvoligové příslušnosti i pro příští rok počkat, s Osasunou doma prohráli 0-2.

Osasuna udeřila v úvodní a konečné fázi střetnutí. Už v šesté minutě se parádním gólem z přímého kopu prezentoval Rubén García a hosté šli do vedení.

Vyrovnané střetnutí přineslo už jen jednu branku, v 74. minutě jí dosáhl opět Rubén García, jenž měl po pasu Cardony snadnou úlohu.

logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-4-2): M. Dmitrović, J. Valdés Díaz, P. Bigas Rigo, P. Rodrigues de Oliveira, R. Correa Silva, E. Expósito Jaén, P. De Blasis, P. Sánchez Gil, S. Cristóforo Pepe, C. Días Barbosa de Oliveira, E. García Martínez
Náhradníci: Y. Rodríguez Oterino, Á. Tejero Sacristán, E. Burgos, L. Soares Alves, M. Atienza Villa, P. Diop, S. Álvarez Díaz, S. Cubero Ezcurra, T. Inui, E. González Casín, M. Marí Sanchez, S. Enrich Ametller
logo Osasuna: (Jagoba Arrasate Elustondo) Základní sestava (4-4-2): S. Herrera Pirón, A. Hernández Umpiérrez, A. Latorre Grueso, D. García Zubiría, I. Vidal Miralles, O. Sanjurjo Mate, J. Moncayola Tollar, R. García Santos, R. Torres Morales, E. Gallego Puigsech, J. Arnáiz Díaz
Náhradníci: I. Álvarez Goñi, J. Pérez Ruiz, F. Roncaglia, P. Estupiñán Tenorio, R. Rodríguez Navas, U. García Lugea, D. Brašanac, F. Mérida Pérez, I. Pérez Soto, A. López Álvarez, E. Barja Afonso, M. Cardona Rovira