Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Sevilla - Celta de Vigo (reportáž)

Sevilla - Celta de Vigo, 30.08.19 (reportáž)

30.08.19 21:00 Základní část - 3. kolo

Sevilla

1:1

(0:0)

Celta de Vigo

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 37,787 (83%)

Sevilla dlouho čekala, až se jí povede prolomit obranu Celty. A když se Andalusané dočkali, měla jejich radost jepičí život. Ve třetím utkání sezóny tak Lopeteguiho parta poprvé tratila, se Celtou Vigo remizovala 1-1.

Domácí měli po celý první poločas velkou převahu, do dobré šance se však dostal jen De Jong a zmařil ji velmi nepřesným zakončením. Mezi tři tyče mířil hlavičkující Munir, jenže slabě.

Po změně stran držela Celta lépe pozice a také častěji míč, Sevilla si už nedokázala vytvořit trvalý tlak. Deset minut před koncem přesto šla do vedení, když Banegův přímý kop prodloužil do sítě povedenou hlavičkou střídající Fran Vázquez. Do té doby neškodná Celta ale bleskově vyrovnala. Santi Mina uvolnil Denise, jenž jako první v sezóně překonal Vaclíka a zajistil Celtě Vigo bod.

logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): T. Vaclík, D. Martins Carriço, D. Santos Silva, S. Reguilón Rodríguez, É. Banega, F. Reges, J. Jordán Moreno, J. Navas González, L. de Jong, M. Agudo Durán, M. El Haddadi Mohamed
Náhradníci: S. Rico González, J. Koundé, S. Escudero Palomo, F. Vázquez, M. Mesquita Lopes, Ó. Torres Muñoz, B. Gil Salvatierra
logo Celta de Vigo: (Francisco Escriba Segura) Základní sestava (4-4-2): R. Blanco Veiga, J. Aidoo, K. Vázquez Comesaña, L. Olaza Catrofe, N. Araújo Razo, B. Méndez Portela, D. Suárez Fernández, F. Beltrán Peinado, S. Lobotka, G. Fernández Leites, I. Aspas Juncal
Náhradníci: S. Álvarez Conde, D. Costas Cordal, H. Mallo Novegil, I. Losada Aragunde, P. Diop Gueye, S. Bermejo Lillo, S. Mina Lorenzo