Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Sevilla - Getafe (reportáž)

Sevilla

2:0

(0:0)

Getafe

Rozhodčí: José María Sánchez Martínez Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 38,181 (84%)

Sevilla znovu měla problém s proměňováním šancí, přesto obranu Getafe ve druhém poločase přece jen pokořila a soupeře z Madridu zdolala 2-0.

Getafe toho na Pizjuánu mnoho nepředvedlo. Dopředu bylo takřka neviditelné a v obraně mělo potíže, které často musel hasit Soria, jako tomu bylo v prvním poločase proti nejlepší příležitosti Nolita.

Sevilla byla lepší i po změně stran, Banegův pokus skončil na tyči a neuspěl ani Ocampos s dorážkou. Góly začaly padat až v závěrečné dvacetiminutovce. Chicharito si sám před Soriou poradil mazácky, poté se blýskl Ocampos, když si podél brankáře skvěle podkopl balón a následně ho poslal do prázdné svatyně. Vaclík byl vyzkoušen až v nastaveném čase a dvakrát obstál. Bodové konto Sevilly je zaslouženě o tři dílky bohatší.

logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): T. Vaclík, D. Santos Silva, J. Koundé, S. Reguilón Rodríguez, É. Banega, F. Reges, J. Jordán Moreno, J. Navas González, L. Ocampos, J. Hernández Balcázar, M. Agudo Durán
Náhradníci: Y. Bounou, S. Escudero Palomo, F. Vázquez, N. Gudelj, Ó. Torres Muñoz, L. de Jong, M. El Haddadi Mohamed
logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-2): D. Soria Solís, A. Nyom, L. Cabrera Sasía, M. Cucurella Saseta, R. García Carnero, X. Etxeita Gorritxategi, M. Arambarri Rosa, N. Maksimović, D. Remeseiro Salgueiro, J. Mata Arnaiz, J. Molina Vidal
Náhradníci: L. Chichizola, M. Olivera Miramontes, D. Timor Copoví, F. Fajr, R. Nunes do Nascimento, Á. Rodríguez Díaz, H. Duro Perales