Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Sevilla - Osasuna (reportáž)

Sevilla

3:2

(2:0)

Osasuna

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 31,382 (69%)

Nechybělo mnoho a Sevilla se opět mohla stát obětí vlastního strachu a nejistoty z domácích zápasů. Vysvobození pro ní přišlo až v nastaveném čase z kopačky En-Nesyriho, což znamená vítězství 3-2 nad Osasunou.

Sevilla přitom měla utkání skvěle rozehrané. Po prvním poločase vedla 2-0, o což se zasloužili En-Nesyri v poslední minutě Ocampos hlavičkou po rohu, a v 54. minutě byl navíc za hru rukou mimo velké vápno vyloučen brankář Herrera.

Jenže chaos v obraně znamenal snížení Aridaneho po standardní situaci a o deset minut později zahrál rukou Escudero a Roberto Torres nařízenou penaltu proměnil. V nastaveném čase se štěstí přece jen přiklonil na stranu Sevilly, balón propadl až k En-Nesyrimu, jenž neměl problém ho z několika metrů uklidit do sítě.

logo Sevilla: (Julen Lopetegui Argote) Základní sestava (4-3-3): Y. Bounou, J. Koundé, S. Escudero Palomo, S. Gómez Solà, F. Reges, F. Vázquez, J. Navas González, L. Ocampos, M. Mesquita Lopes, Ó. Torres Muñoz, Y. En-Nesyri
Náhradníci: J. Díaz Sánchez, D. Santos Silva, S. Reguilón Rodríguez, É. Banega, N. Gudelj, J. Fernández Sáez de la Torre, L. de Jong
logo Osasuna: (Jagoba Arrasate Elustondo) Základní sestava (4-4-2): S. Herrera Pirón, A. Hernández Umpiérrez, A. Latorre Grueso, D. García Zubiría, F. Roncaglia, O. Sanjurjo Mate, P. Estupiñán Tenorio, D. Brašanac, R. Torres Morales, E. Gallego Puigsech, J. Arnáiz Díaz
Náhradníci: R. Martínez Andrade, U. García Lugea, F. Mérida Pérez, I. Pérez Soto, R. García Santos, E. Barja Afonso, M. Cardona Rovira