Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Valencia - Atlético Madrid (reportáž)

Valencia - Atlético Madrid, 14.02.20 (reportáž)

14.02.20 21:00 Základní část - 24. kolo

Valencia

2:2

(1:2)

Atlético Madrid

Rozhodčí: David Medié Jiménez Stadion: Estadio de Mestalla Diváci: 42,297 (78%)

Mestalla byla svědkem zápasu mezi dvěma adepty na miliony z Ligy mistrů a kvalita střetnutí tomu odpovídala. Zábavných 90 minut skončilo dělbou bodů mezi Valencií a Atléticem po remíze 2-2.

Přestože gól nedal, nejlepším hráčem zápasu byl Ferran, jehož pozice ve Valencii je čím dál silnější. A zaslouženě, protože jde o obrovský talent. Ani Ferran však nezabránil rychlému vedení hostů, za které se trefil Llorente. Na další branku se čekalo do závěru půle. Po rohu vyrovnal Gabriel, jenže vzápětí vrátil Atléticu náskok Thomas Partey.

Po hodině hry znovu udeřila Valencia po standardní situaci. Parejův volný kop zužitkoval Kondogbia, aniž by možná sam věděl, jak se mu to v krkolomné pozici povedlo. Závěrečná půlhodina nabídla šance na obou stranách, avšak už bez gólové tečky. Valencia a Atlético se zaslouženě o body podělily.

logo Valencia: (Albert Celades López) Základní sestava (4-4-2): J. Doménech Sánchez, E. Mangala, G. de Abreu, J. Gayá Peña, C. Soler Barragán, D. Parejo Muñoz, D. Wass, F. Torres García, G. Ganchinho Guedes, G. Kondogbia, M. Gómez González
Náhradníci: C. Rivero Sabater, J. Costa Jordá, M. Diakhaby, D. Cheryshev, K. Lee, K. Gameiro, R. Sobrino Pozuelo
logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (4-4-2): J. Oblak, F. de Almeida Monteiro, R. Lodi dos Santos, S. Arias Naranjo, S. Savić, J. Resurrección Merodio, M. Llorente Moreno, S. Ñíguez, T. Partey, V. Machín Pérez, Á. Correa
Náhradníci: A. Adán Garrido, J. Giménez de Vargas, M. Hermoso Canseco, Š. Vrsaljko, T. Lemar, Y. Ferreira Carrasco, Á. Morata Martín