Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Villarreal - Leganés (reportáž)

1:2

(1:0)

Leganés

Rozhodčí: César Soto Grado Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 16,143 (69%)

Stále jsme tady a musíte s námi počítat. Takový vzkaz poslali soupeřům v boji o záchranu fotbalisté Leganésu nečekaným vítězstvím na hřišti Villarrealu.

Domácí jako by uspala rychlá branka Gerarda Morena z páté minuty a nedokázali přidat pojistku. Za to je potrestal hned po změně stran vyrovnáním Óscar, jehož nádherné střele do šibenice nešlo vytknout vůbec nic, a Leganés ožil.

V 70. minutě došlo k faulu v pokutovém území a rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Míč si postavil Óscar a dokonal obrat. Villarreal v zoufalé snaze o vyrovnání posílal do ohně jeden centr za druhým, avšak bez úspěchu. Leganés po skvělém obratu vyhrál 2-1.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-3-3): S. Asenjo Andrés, A. Moreno Pérez, P. Francisco Torres, R. Albiol Tortajada, M. Gómez Bordonado, M. Trigueros Muñoz, R. Peña Jiménez, S. Cazorla González, V. Iborra de la Fuente, F. Alcácer García, G. Moreno Balaguero
Náhradníci: A. Fernández Moreno, J. Funes Mori, M. Pérez Martínez, A. Zambo Anguissa, J. Ontiveros Parra, S. Chukwueze, C. Bacca Ahumada
logo Leganés: (Javier Aguirre Onaindía) Základní sestava (4-4-2): I. Cuéllar Sacristán, C. Collins Awaziem, D. Siovas, J. Silva, K. Rodrigues, R. Rosales Altuve, I. Amadou, Ó. Rodríguez Arnaiz, R. Mesa Quevedo, A. Ruibal García, G. Carrillo
Náhradníci: J. Soriano Oropesa, K. Omeruo, U. Bustinza Martínez, R. Pérez Del Mármol, B. Gil Salvatierra, M. Guerrero Martín, R. Assalé Djapone