Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Villarreal - Real Madrid (reportáž)

Villarreal - Real Madrid, 01.09.19 (reportáž)

01.09.19 22:00 Základní část - 3. kolo

Villarreal

2:2

(1:1)

Real Madrid

Rozhodčí: Jesús Gil Manzano Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 20,128 (86%)

Villarreal v utkání proti Realu Madrid dvakrát vedl, vždy však v závěru půle o výhodu přišel. S dělbou bodů po výsledku 2-2 i tak může být spokojen, blíže ke třem bodům totiž měli hosté.

Zidane doplnil v útoku Benzemu Jovićem, ale jako první udeřila ofenziva domácích. Ekambiho ještě vychytal Courtois, na dorážku Gerarda Morena už byl krátký. Real Madrid tápal, nebezpečný začal být až s postupujícími minutami. Z několika možností volala po gólu zejména ta Casemirova, Brazilec po podběhnutí Andrése hlavičkoval mimo. Tři vteřiny před vypršením nastavení přece jen hosté vyrovnali, a sice po krásné kombinační akci, kdy Jović vysunul Carvajala, jenž předložil míč do lehké pozice Baleovi.

Tlak Realu Madrid se přenesl i do odvetného poločasu, Zidanovi hoši se však už nedokázali dostávat tak často do zakončení. Villarreal naproti tomu ojedinělou šanci využil a díky Moiu Gómezovi šel znovu do vedení. Pět minut před koncem nachytal Bale Andrése přízemní střelou na bližší tyč a skóre bylo znovu srovnáno. V nastaveném čase byl po dvou žlutých kartách v rychlém sledu vyloučen Bale, stav 2-2 zůstal.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-4-2): A. Fernández Moreno, M. Pérez Martínez, P. Francisco Torres, R. Albiol Tortajada, X. Quintillà Guasch, M. Gómez Bordonado, S. Cazorla González, S. Chukwueze, V. Iborra de la Fuente, G. Moreno Balaguero, K. Toko Ekambi
        Náhradníci: S. Asenjo Andrés, J. Funes Mori, A. Anguissa, J. Ontiveros Parra, M. Trigueros Muñoz, R. Peña Jiménez, C. Bacca Ahumada
        logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-4-2): T. Courtois, D. Carvajal Ramos, F. Mendy, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, L. Vázquez Iglesias, T. Kroos, G. Bale, K. Benzema, L. Jović
        Náhradníci: K. Navas, Á. Odriozola Arzallus, É. Gabriel Militão, M. Vieira da Silva Júnior, F. Valverde Dipetta, L. Modrić, V. Júnior