Segunda División - 2021/2022 : zápasy

Základní část

Datum Domácí Výsledek Hosté
1. kolo
13.08.21 20:00 Huesca Huesca 2:0 SD Eibar SD Eibar 0
13.08.21 22:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 UD Ibiza UD Ibiza 0
14.08.21 17:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 1:0 Leganés Leganés 0
14.08.21 19:30 Girona Girona 2:0 Amorebieta Amorebieta 0
14.08.21 22:00 Ponferradina Ponferradina 1:0 Alcorcón Alcorcón 0
15.08.21 17:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Burgos Burgos 0
15.08.21 19:30 Real Oviedo Real Oviedo 2:2 Lugo Lugo 0
15.08.21 22:00 Las Palmas Las Palmas 1:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
15.08.21 22:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:2 Tenerife Tenerife 0
16.08.21 20:00 Málaga Málaga 0:0 Mirandés Mirandés 0
16.08.21 22:00 FC Cartagena FC Cartagena 1:3 Almería Almería 0
2. kolo
20.08.21 20:00 Real Valladolid Real Valladolid 2:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
20.08.21 22:00 Almería Almería 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
21.08.21 17:00 Lugo Lugo 0:0 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
21.08.21 19:30 Tenerife Tenerife 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
21.08.21 22:00 Alcorcón Alcorcón 0:2 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
22.08.21 17:00 UD Ibiza UD Ibiza 2:2 Málaga Málaga 0
22.08.21 19:30 SD Eibar SD Eibar 0:1 Ponferradina Ponferradina 0
22.08.21 19:30 Girona Girona 0:0 Las Palmas Las Palmas 0
22.08.21 22:00 Huesca Huesca 2:0 FC Cartagena FC Cartagena 0
23.08.21 20:00 Mirandés Mirandés 2:0 Amorebieta Amorebieta 0
23.08.21 22:00 Leganés Leganés 0:0 Burgos Burgos 0
3. kolo
27.08.21 20:00 Las Palmas Las Palmas 2:1 Huesca Huesca 0
27.08.21 22:00 Málaga Málaga 1:0 Alcorcón Alcorcón 0
28.08.21 17:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 Mirandés Mirandés 0
28.08.21 19:30 Leganés Leganés 1:2 UD Ibiza UD Ibiza 0
28.08.21 19:30 Real Oviedo Real Oviedo 0:0 Tenerife Tenerife 0
28.08.21 22:00 Ponferradina Ponferradina 2:1 Girona Girona 0
29.08.21 17:00 Amorebieta Amorebieta 2:1 Almería Almería 0
29.08.21 19:30 Lugo Lugo 0:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
29.08.21 19:30 Real Sociedad II Real Sociedad II 0:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
29.08.21 22:00 Burgos Burgos 0:1 SD Eibar SD Eibar 0
30.08.21 22:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
4. kolo
03.09.21 21:00 Girona Girona 1:2 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
04.09.21 16:00 SD Eibar SD Eibar 1:1 Leganés Leganés 0
04.09.21 18:15 FC Cartagena FC Cartagena 1:0 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
04.09.21 18:15 Tenerife Tenerife 2:0 Ponferradina Ponferradina 0
04.09.21 21:00 Almería Almería 2:0 Málaga Málaga 0
04.09.21 21:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:1 Lugo Lugo 0
05.09.21 16:00 Burgos Burgos 3:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
05.09.21 16:00 UD Ibiza UD Ibiza 1:1 Amorebieta Amorebieta 0
05.09.21 18:15 Mirandés Mirandés 4:2 Las Palmas Las Palmas 0
05.09.21 18:15 Alcorcón Alcorcón 1:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
06.09.21 21:00 Huesca Huesca 1:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
5. kolo
10.09.21 21:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 Leganés Leganés 0
11.09.21 16:00 Amorebieta Amorebieta 2:2 Burgos Burgos 0
11.09.21 16:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 2:3 SD Eibar SD Eibar 0
11.09.21 18:15 Las Palmas Las Palmas 1:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
11.09.21 21:00 Mirandés Mirandés 1:3 Alcorcón Alcorcón 0
12.09.21 14:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:0 FC Cartagena FC Cartagena 0
12.09.21 16:00 Real Valladolid Real Valladolid 0:2 Tenerife Tenerife 0
12.09.21 18:15 Ponferradina Ponferradina 1:0 Almería Almería 0
12.09.21 20:30 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
12.09.21 21:30 Málaga Málaga 2:0 Girona Girona 0
13.09.21 21:00 Lugo Lugo 3:2 Huesca Huesca 0
6. kolo
17.09.21 21:00 Alcorcón Alcorcón 0:4 Almería Almería 0
18.09.21 16:00 UD Ibiza UD Ibiza 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
18.09.21 18:15 Leganés Leganés 1:0 Amorebieta Amorebieta 0
18.09.21 18:15 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:1 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
18.09.21 20:30 Girona Girona 1:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
18.09.21 21:00 FC Cartagena FC Cartagena 2:1 Lugo Lugo 0
19.09.21 14:00 Huesca Huesca 0:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
19.09.21 16:00 Ponferradina Ponferradina 4:0 Málaga Málaga 0
19.09.21 18:15 SD Eibar SD Eibar 3:2 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
19.09.21 18:15 Tenerife Tenerife 1:2 Mirandés Mirandés 0
20.09.21 21:00 Burgos Burgos 0:0 Las Palmas Las Palmas 0
7. kolo
24.09.21 20:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 0:2 Huesca Huesca 0
24.09.21 21:00 Almería Almería 3:1 Tenerife Tenerife 0
25.09.21 16:00 UD Ibiza UD Ibiza 2:0 Burgos Burgos 0
25.09.21 18:15 Las Palmas Las Palmas 2:1 Ponferradina Ponferradina 0
25.09.21 18:15 Amorebieta Amorebieta 1:1 SD Eibar SD Eibar 0
26.09.21 14:00 Mirandés Mirandés 1:2 Leganés Leganés 0
26.09.21 16:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 Málaga Málaga 0
26.09.21 18:15 Real Oviedo Real Oviedo 0:0 Girona Girona 0
26.09.21 20:30 Lugo Lugo 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
26.09.21 21:00 Real Valladolid Real Valladolid 2:0 Alcorcón Alcorcón 0
27.09.21 21:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
8. kolo
01.10.21 21:00 Ponferradina Ponferradina 2:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
02.10.21 16:00 Huesca Huesca 1:2 Tenerife Tenerife 0
02.10.21 16:00 Amorebieta Amorebieta 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
02.10.21 18:15 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
02.10.21 21:00 Alcorcón Alcorcón 1:4 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
03.10.21 14:00 SD Eibar SD Eibar 3:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
03.10.21 16:00 Málaga Málaga 1:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
03.10.21 18:15 Burgos Burgos 1:0 Mirandés Mirandés 0
03.10.21 18:15 Las Palmas Las Palmas 4:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
03.10.21 21:00 Leganés Leganés 1:1 Lugo Lugo 0
04.10.21 21:00 Girona Girona 1:2 Almería Almería 0
9. kolo
08.10.21 21:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:1 Málaga Málaga 0
09.10.21 16:00 Lugo Lugo 1:0 Girona Girona 0
09.10.21 16:00 Mirandés Mirandés 3:3 SD Eibar SD Eibar 0
09.10.21 18:15 Almería Almería 1:1 Las Palmas Las Palmas 0
09.10.21 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
10.10.21 14:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 1:1 Ponferradina Ponferradina 0
10.10.21 16:00 FC Cartagena FC Cartagena 5:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
10.10.21 18:15 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:1 Leganés Leganés 0
10.10.21 18:15 Tenerife Tenerife 2:1 Amorebieta Amorebieta 0
10.10.21 18:15 Alcorcón Alcorcón 1:0 Burgos Burgos 0
11.10.21 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Huesca Huesca 0
10. kolo
15.10.21 21:00 SD Eibar SD Eibar 1:0 Almería Almería 0
16.10.21 16:00 Girona Girona 1:3 Huesca Huesca 0
16.10.21 16:00 Amorebieta Amorebieta 2:3 FC Cartagena FC Cartagena 0
16.10.21 18:15 Las Palmas Las Palmas 2:1 Tenerife Tenerife 0
16.10.21 20:30 Málaga Málaga 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
16.10.21 21:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Alcorcón Alcorcón 0
17.10.21 14:00 UD Ibiza UD Ibiza 0:2 Mirandés Mirandés 0
17.10.21 16:00 Leganés Leganés 0:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
17.10.21 18:15 Real Sociedad II Real Sociedad II 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
17.10.21 18:15 Burgos Burgos 1:1 Lugo Lugo 0
17.10.21 21:00 Ponferradina Ponferradina 0:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
11. kolo
19.10.21 19:00 FC Cartagena FC Cartagena 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
19.10.21 19:00 Huesca Huesca 0:0 Málaga Málaga 0
19.10.21 21:00 Tenerife Tenerife 0:1 SD Eibar SD Eibar 0
20.10.21 19:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
20.10.21 19:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:0 Amorebieta Amorebieta 0
20.10.21 21:00 Alcorcón Alcorcón 3:3 Leganés Leganés 0
20.10.21 21:00 Lugo Lugo 2:0 Las Palmas Las Palmas 0
21.10.21 18:45 Almería Almería 3:1 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
21.10.21 19:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:1 Ponferradina Ponferradina 0
21.10.21 21:00 Mirandés Mirandés 1:2 Girona Girona 0
21.10.21 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:3 Burgos Burgos 0
12. kolo
22.10.21 21:00 SD Eibar SD Eibar 2:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
23.10.21 16:00 UD Ibiza UD Ibiza 3:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
23.10.21 18:15 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
23.10.21 20:30 Málaga Málaga 1:0 Lugo Lugo 0
23.10.21 21:00 Leganés Leganés 1:2 Tenerife Tenerife 0
24.10.21 14:00 Mirandés Mirandés 1:4 Almería Almería 0
24.10.21 14:00 Amorebieta Amorebieta 1:2 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
24.10.21 18:15 Ponferradina Ponferradina 1:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
24.10.21 18:15 Burgos Burgos 3:1 Huesca Huesca 0
24.10.21 21:00 Las Palmas Las Palmas 3:0 Alcorcón Alcorcón 0
25.10.21 21:00 Girona Girona 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
13. kolo
29.10.21 21:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 0:1 Las Palmas Las Palmas 0
29.10.21 21:00 Almería Almería 1:0 Leganés Leganés 0
30.10.21 16:00 Huesca Huesca 1:1 Amorebieta Amorebieta 0
30.10.21 18:15 Lugo Lugo 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
30.10.21 21:00 FC Cartagena FC Cartagena 0:1 Ponferradina Ponferradina 0
31.10.21 13:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:2 Girona Girona 0
31.10.21 15:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:1 Málaga Málaga 0
31.10.21 17:15 Real Valladolid Real Valladolid 2:0 SD Eibar SD Eibar 0
31.10.21 19:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:1 Mirandés Mirandés 0
01.11.21 15:00 Alcorcón Alcorcón 0:2 UD Ibiza UD Ibiza 0
01.11.21 17:15 Tenerife Tenerife 4:0 Burgos Burgos 0
14. kolo
02.11.21 18:00 Ponferradina Ponferradina 1:1 Huesca Huesca 0
02.11.21 18:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:1 Almería Almería 0
02.11.21 20:15 Leganés Leganés 1:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
03.11.21 18:00 Mirandés Mirandés 3:2 Lugo Lugo 0
03.11.21 18:00 Amorebieta Amorebieta 4:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
03.11.21 20:15 Las Palmas Las Palmas 2:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
03.11.21 20:15 SD Eibar SD Eibar 1:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
04.11.21 18:00 Burgos Burgos 0:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
04.11.21 18:00 Girona Girona 3:1 Alcorcón Alcorcón 0
04.11.21 20:15 Málaga Málaga 2:1 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
04.11.21 20:15 UD Ibiza UD Ibiza 0:0 Tenerife Tenerife 0
15. kolo
05.11.21 20:00 Huesca Huesca 0:2 Leganés Leganés 0
06.11.21 15:00 Lugo Lugo 1:2 Ponferradina Ponferradina 0
06.11.21 17:15 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Las Palmas Las Palmas 0
06.11.21 17:15 Real Valladolid Real Valladolid 3:1 Mirandés Mirandés 0
06.11.21 20:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:0 SD Eibar SD Eibar 0
07.11.21 13:00 Alcorcón Alcorcón 2:2 Amorebieta Amorebieta 0
07.11.21 15:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
07.11.21 17:15 Almería Almería 2:0 Burgos Burgos 0
07.11.21 17:15 FC Cartagena FC Cartagena 3:1 Málaga Málaga 0
07.11.21 20:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 0:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
08.11.21 20:00 Tenerife Tenerife 2:1 Girona Girona 0
16. kolo
12.11.21 20:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:1 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
13.11.21 15:00 Real Valladolid Real Valladolid 3:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
13.11.21 17:15 Mirandés Mirandés 0:1 Huesca Huesca 0
13.11.21 17:15 SD Eibar SD Eibar 2:1 Alcorcón Alcorcón 0
13.11.21 19:30 Las Palmas Las Palmas 2:3 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
14.11.21 13:00 Amorebieta Amorebieta 1:3 Lugo Lugo 0
14.11.21 15:00 Girona Girona 2:0 FC Cartagena FC Cartagena 0
14.11.21 15:00 UD Ibiza UD Ibiza 0:1 Almería Almería 0
14.11.21 17:15 Burgos Burgos 1:0 Ponferradina Ponferradina 0
14.11.21 17:15 Leganés Leganés 0:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
15.11.21 20:00 Málaga Málaga 1:0 Tenerife Tenerife 0
17. kolo
19.11.21 20:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:1 Mirandés Mirandés 0
20.11.21 15:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:0 Amorebieta Amorebieta 0
20.11.21 17:15 Málaga Málaga 2:1 Las Palmas Las Palmas 0
20.11.21 19:30 Almería Almería 3:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
21.11.21 13:00 FC Cartagena FC Cartagena 1:0 Burgos Burgos 0
21.11.21 15:00 Lugo Lugo 2:2 SD Eibar SD Eibar 0
21.11.21 17:15 Tenerife Tenerife 1:0 Alcorcón Alcorcón 0
21.11.21 17:15 Huesca Huesca 0:0 UD Ibiza UD Ibiza 0
21.11.21 19:30 Ponferradina Ponferradina 4:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
22.11.21 18:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 1:2 Girona Girona 0
22.11.21 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:2 Leganés Leganés 0
18. kolo
26.11.21 20:00 Mirandés Mirandés 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
26.11.21 20:00 Alcorcón Alcorcón 1:1 Lugo Lugo 0
27.11.21 15:00 Burgos Burgos 3:0 Málaga Málaga 0
27.11.21 17:15 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
27.11.21 17:15 Almería Almería 0:0 Huesca Huesca 0
27.11.21 19:30 Real Valladolid Real Valladolid 2:0 FC Cartagena FC Cartagena 0
28.11.21 13:00 Leganés Leganés 4:1 Las Palmas Las Palmas 0
28.11.21 15:00 Amorebieta Amorebieta 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
28.11.21 15:00 UD Ibiza UD Ibiza 0:1 Ponferradina Ponferradina 0
28.11.21 17:15 Tenerife Tenerife 2:0 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
29.11.21 20:00 SD Eibar SD Eibar 4:2 Girona Girona 0
19. kolo
03.12.21 20:00 Huesca Huesca 3:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
04.12.21 17:15 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:1 Almería Almería 0
05.12.21 13:00 Ponferradina Ponferradina 2:1 Mirandés Mirandés 0
05.12.21 15:00 Málaga Málaga 1:2 Amorebieta Amorebieta 0
05.12.21 17:15 Lugo Lugo 0:0 UD Ibiza UD Ibiza 0
05.12.21 17:15 Real Oviedo Real Oviedo 3:1 Alcorcón Alcorcón 0
05.12.21 17:15 Real Sociedad II Real Sociedad II 0:1 Burgos Burgos 0
05.12.21 19:30 Las Palmas Las Palmas 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
06.12.21 15:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 SD Eibar SD Eibar 0
06.12.21 17:15 FC Cartagena FC Cartagena 1:1 Tenerife Tenerife 0
06.12.21 20:00 Girona Girona 3:0 Leganés Leganés 0
20. kolo
10.12.21 20:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Huesca Huesca 0
11.12.21 15:00 UD Ibiza UD Ibiza 1:1 Girona Girona 0
11.12.21 15:00 Burgos Burgos 2:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
11.12.21 17:15 Almería Almería 3:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
11.12.21 19:30 SD Eibar SD Eibar 2:2 Málaga Málaga 0
11.12.21 20:00 Tenerife Tenerife 1:1 Lugo Lugo 0
12.12.21 13:00 Leganés Leganés 1:1 Ponferradina Ponferradina 0
12.12.21 15:00 Real Valladolid Real Valladolid 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
12.12.21 17:15 Alcorcón Alcorcón 1:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
12.12.21 17:15 Amorebieta Amorebieta 1:1 Las Palmas Las Palmas 0
13.12.21 20:00 Mirandés Mirandés 2:0 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
21. kolo
17.12.21 20:00 Girona Girona 3:1 Burgos Burgos 0
18.12.21 15:00 UD Ibiza UD Ibiza 0:2 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
18.12.21 15:00 Málaga Málaga 0:2 Leganés Leganés 0
18.12.21 17:15 Las Palmas Las Palmas 0:1 SD Eibar SD Eibar 0
19.12.21 13:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
19.12.21 15:00 Ponferradina Ponferradina 1:1 Amorebieta Amorebieta 0
19.12.21 15:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:2 Tenerife Tenerife 0
19.12.21 17:15 Huesca Huesca 0:0 Alcorcón Alcorcón 0
19.12.21 17:15 Real Sociedad II Real Sociedad II 0:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
19.12.21 17:15 FC Cartagena FC Cartagena 3:0 Mirandés Mirandés 0
19.01.22 20:00 Lugo Lugo 2:1 Almería Almería 0
22. kolo
31.12.21 13:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:0 Ponferradina Ponferradina 0
31.12.21 15:00 Burgos Burgos 2:2 Amorebieta Amorebieta 0
31.12.21 15:15 SD Eibar SD Eibar 3:2 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
02.01.22 13:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:0 Leganés Leganés 0
02.01.22 13:00 Almería Almería 0:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
02.01.22 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Lugo Lugo 0
02.01.22 17:15 Huesca Huesca 0:1 Girona Girona 0
02.01.22 17:15 Mirandés Mirandés 2:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
02.01.22 20:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:2 UD Ibiza UD Ibiza 0
02.01.22 20:30 Tenerife Tenerife 0:1 Las Palmas Las Palmas 0
03.01.22 20:00 Alcorcón Alcorcón 0:1 Málaga Málaga 0
23. kolo
07.01.22 20:00 Amorebieta Amorebieta 1:1 Tenerife Tenerife 0
08.01.22 15:00 UD Ibiza UD Ibiza 6:2 Alcorcón Alcorcón 0
08.01.22 15:00 FC Cartagena FC Cartagena 0:3 Huesca Huesca 0
08.01.22 17:15 Real Valladolid Real Valladolid 1:0 Burgos Burgos 0
08.01.22 20:00 Leganés Leganés 1:1 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
09.01.22 13:00 Girona Girona 2:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
09.01.22 15:00 Lugo Lugo 2:1 Mirandés Mirandés 0
09.01.22 17:15 Málaga Málaga 2:2 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
09.01.22 19:30 Ponferradina Ponferradina 0:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
09.01.22 20:30 Las Palmas Las Palmas 1:1 Almería Almería 0
10.01.22 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 SD Eibar SD Eibar 0
24. kolo
21.01.22 20:00 Tenerife Tenerife 4:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
22.01.22 15:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
22.01.22 17:15 Fuenlabrada Fuenlabrada 3:2 Las Palmas Las Palmas 0
22.01.22 20:00 Málaga Málaga 0:5 UD Ibiza UD Ibiza 0
23.01.22 13:00 Burgos Burgos 4:0 Leganés Leganés 0
23.01.22 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 Amorebieta Amorebieta 0
23.01.22 17:15 Girona Girona 1:1 Lugo Lugo 0
23.01.22 17:15 Huesca Huesca 1:2 Ponferradina Ponferradina 0
23.01.22 20:00 Alcorcón Alcorcón 0:0 Mirandés Mirandés 0
24.01.22 20:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 1:2 FC Cartagena FC Cartagena 0
24.01.22 20:00 Almería Almería 0:2 SD Eibar SD Eibar 0
25. kolo
28.01.22 20:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
29.01.22 15:00 Amorebieta Amorebieta 1:0 Girona Girona 0
29.01.22 17:15 SD Eibar SD Eibar 2:1 Huesca Huesca 0
29.01.22 17:15 Lugo Lugo 1:0 Burgos Burgos 0
29.01.22 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 2:0 Almería Almería 0
30.01.22 13:00 Leganés Leganés 1:0 Alcorcón Alcorcón 0
30.01.22 15:00 FC Cartagena FC Cartagena 3:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
30.01.22 17:15 Las Palmas Las Palmas 0:0 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
30.01.22 17:15 Mirandés Mirandés 3:0 Málaga Málaga 0
30.01.22 20:00 Ponferradina Ponferradina 1:2 Tenerife Tenerife 0
31.01.22 20:00 UD Ibiza UD Ibiza 2:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
26. kolo
04.02.22 20:00 Almería Almería 2:0 UD Ibiza UD Ibiza 0
04.02.22 20:00 Burgos Burgos 3:1 Alcorcón Alcorcón 0
05.02.22 15:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 1:1 Lugo Lugo 0
05.02.22 17:15 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:1 Málaga Málaga 0
05.02.22 19:30 Girona Girona 3:0 Ponferradina Ponferradina 0
05.02.22 19:30 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:1 SD Eibar SD Eibar 0
06.02.22 13:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
06.02.22 13:00 Amorebieta Amorebieta 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
06.02.22 17:15 Huesca Huesca 4:0 Mirandés Mirandés 0
06.02.22 17:15 FC Cartagena FC Cartagena 0:2 Las Palmas Las Palmas 0
06.02.22 20:00 Tenerife Tenerife 0:0 Leganés Leganés 0
27. kolo
11.02.22 20:00 Leganés Leganés 2:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
12.02.22 15:00 Mirandés Mirandés 0:3 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
12.02.22 17:15 Real Valladolid Real Valladolid 2:2 Girona Girona 0
12.02.22 17:15 UD Ibiza UD Ibiza 2:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
12.02.22 19:30 Málaga Málaga 0:1 Almería Almería 0
13.02.22 13:00 SD Eibar SD Eibar 0:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
13.02.22 15:00 Real Oviedo Real Oviedo 3:3 Huesca Huesca 0
13.02.22 17:15 Lugo Lugo 1:1 Amorebieta Amorebieta 0
13.02.22 17:15 Alcorcón Alcorcón 0:2 Tenerife Tenerife 0
13.02.22 20:00 Las Palmas Las Palmas 0:2 Burgos Burgos 0
14.02.22 20:00 Ponferradina Ponferradina 3:2 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
28. kolo
18.02.22 20:00 FC Cartagena FC Cartagena 2:3 Real Valladolid Real Valladolid 0
19.02.22 15:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:1 Las Palmas Las Palmas 0
19.02.22 17:15 Girona Girona 0:1 SD Eibar SD Eibar 0
19.02.22 17:15 Tenerife Tenerife 2:0 UD Ibiza UD Ibiza 0
19.02.22 20:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 2:0 Málaga Málaga 0
20.02.22 13:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:2 Alcorcón Alcorcón 0
20.02.22 15:00 Burgos Burgos 0:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
20.02.22 17:15 Huesca Huesca 1:0 Lugo Lugo 0
20.02.22 17:15 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:3 Ponferradina Ponferradina 0
20.02.22 20:00 Almería Almería 2:1 Mirandés Mirandés 0
21.02.22 20:00 Amorebieta Amorebieta 1:3 Leganés Leganés 0
29. kolo
25.02.22 20:00 Almería Almería 3:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
26.02.22 15:00 UD Ibiza UD Ibiza 2:1 Huesca Huesca 0
26.02.22 15:00 Mirandés Mirandés 2:1 Tenerife Tenerife 0
26.02.22 17:15 Real Oviedo Real Oviedo 0:1 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
26.02.22 20:00 Las Palmas Las Palmas 2:2 Lugo Lugo 0
27.02.22 13:00 SD Eibar SD Eibar 2:0 Burgos Burgos 0
27.02.22 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
27.02.22 17:15 Leganés Leganés 1:1 Girona Girona 0
27.02.22 17:15 Real Valladolid Real Valladolid 5:1 Amorebieta Amorebieta 0
27.02.22 20:00 Alcorcón Alcorcón 2:2 Ponferradina Ponferradina 0
28.02.22 20:00 Málaga Málaga 1:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
30. kolo
04.03.22 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:0 Almería Almería 0
05.03.22 15:00 Huesca Huesca 0:0 Las Palmas Las Palmas 0
05.03.22 15:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:2 Burgos Burgos 0
05.03.22 17:15 Tenerife Tenerife 1:4 Real Valladolid Real Valladolid 0
06.03.22 13:00 Lugo Lugo 1:0 Alcorcón Alcorcón 0
06.03.22 15:00 Ponferradina Ponferradina 1:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
06.03.22 17:15 Leganés Leganés 2:0 Mirandés Mirandés 0
06.03.22 17:15 Amorebieta Amorebieta 1:2 Málaga Málaga 0
06.03.22 17:15 FC Cartagena FC Cartagena 4:1 SD Eibar SD Eibar 0
06.03.22 20:00 Girona Girona 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
07.03.22 20:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 2:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
31. kolo
11.03.22 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
12.03.22 15:00 UD Ibiza UD Ibiza 1:1 Leganés Leganés 0
12.03.22 15:00 Mirandés Mirandés 2:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
12.03.22 17:15 Almería Almería 3:3 Lugo Lugo 0
12.03.22 17:15 Las Palmas Las Palmas 1:3 Girona Girona 0
12.03.22 20:00 Málaga Málaga 0:0 Ponferradina Ponferradina 0
13.03.22 13:00 Burgos Burgos 0:0 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
13.03.22 15:00 SD Eibar SD Eibar 1:0 Amorebieta Amorebieta 0
13.03.22 15:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:2 Tenerife Tenerife 0
13.03.22 17:15 Real Oviedo Real Oviedo 3:0 Real Valladolid Real Valladolid 0
13.03.22 17:15 Alcorcón Alcorcón 1:0 Huesca Huesca 0
32. kolo
18.03.22 20:00 Huesca Huesca 1:0 Burgos Burgos 0
19.03.22 13:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 1:3 Mirandés Mirandés 0
19.03.22 15:00 FC Cartagena FC Cartagena 3:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
19.03.22 15:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:0 Málaga Málaga 0
19.03.22 17:15 Lugo Lugo 1:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
19.03.22 17:15 Real Valladolid Real Valladolid 0:1 Las Palmas Las Palmas 0
19.03.22 20:00 Girona Girona 5:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
20.03.22 13:00 Amorebieta Amorebieta 0:0 Alcorcón Alcorcón 0
20.03.22 15:00 Ponferradina Ponferradina 2:2 SD Eibar SD Eibar 0
20.03.22 17:15 Leganés Leganés 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
21.03.22 20:00 Tenerife Tenerife 0:1 Almería Almería 0
33. kolo
25.03.22 20:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:1 Amorebieta Amorebieta 0
26.03.22 13:00 UD Ibiza UD Ibiza 2:2 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
26.03.22 15:00 SD Eibar SD Eibar 1:0 Lugo Lugo 0
26.03.22 17:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 4:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
26.03.22 20:30 Real Oviedo Real Oviedo 3:0 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
27.03.22 14:00 Mirandés Mirandés 3:1 Ponferradina Ponferradina 0
27.03.22 16:00 Burgos Burgos 1:0 Tenerife Tenerife 0
27.03.22 18:15 Alcorcón Alcorcón 1:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
27.03.22 18:15 Málaga Málaga 0:2 Huesca Huesca 0
27.03.22 21:00 Almería Almería 0:1 Girona Girona 0
28.03.22 21:00 Las Palmas Las Palmas 4:2 Leganés Leganés 0
34. kolo
01.04.22 21:00 Girona Girona 1:0 Málaga Málaga 0
02.04.22 16:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 2:4 Alcorcón Alcorcón 0
02.04.22 16:00 Real Valladolid Real Valladolid 4:1 Lugo Lugo 0
02.04.22 18:15 Amorebieta Amorebieta 3:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
02.04.22 20:30 Tenerife Tenerife 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
03.04.22 14:00 FC Cartagena FC Cartagena 1:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
03.04.22 16:00 Burgos Burgos 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
03.04.22 16:00 Ponferradina Ponferradina 1:2 Las Palmas Las Palmas 0
03.04.22 18:15 SD Eibar SD Eibar 1:1 Mirandés Mirandés 0
03.04.22 18:15 Huesca Huesca 1:1 Almería Almería 0
04.04.22 21:00 Leganés Leganés 3:2 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
35. kolo
08.04.22 21:00 Lugo Lugo 1:0 FC Cartagena FC Cartagena 0
09.04.22 16:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 1:2 Tenerife Tenerife 0
09.04.22 18:15 Alcorcón Alcorcón 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
09.04.22 18:15 Málaga Málaga 2:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
09.04.22 21:00 Las Palmas Las Palmas 1:0 Amorebieta Amorebieta 0
10.04.22 14:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:3 Huesca Huesca 0
10.04.22 16:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Girona Girona 0
10.04.22 18:15 UD Ibiza UD Ibiza 2:0 SD Eibar SD Eibar 0
10.04.22 18:15 Mirandés Mirandés 3:1 Burgos Burgos 0
10.04.22 18:15 Real Oviedo Real Oviedo 1:0 Leganés Leganés 0
11.04.22 21:00 Almería Almería 3:0 Ponferradina Ponferradina 0
36. kolo
15.04.22 18:30 SD Eibar SD Eibar 2:2 Las Palmas Las Palmas 0
15.04.22 21:00 Amorebieta Amorebieta 1:0 Mirandés Mirandés 0
16.04.22 16:00 Leganés Leganés 0:3 Málaga Málaga 0
16.04.22 18:15 Real Valladolid Real Valladolid 2:2 Almería Almería 0
16.04.22 20:30 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
16.04.22 21:00 FC Cartagena FC Cartagena 3:1 Alcorcón Alcorcón 0
17.04.22 14:00 Ponferradina Ponferradina 3:1 Lugo Lugo 0
17.04.22 16:00 Burgos Burgos 2:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
17.04.22 18:15 Huesca Huesca 1:1 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
17.04.22 18:15 Tenerife Tenerife 3:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
18.04.22 19:00 Girona Girona 2:0 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
37. kolo
22.04.22 21:00 Tenerife Tenerife 0:0 Huesca Huesca 0
23.04.22 14:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 2:1 Amorebieta Amorebieta 0
23.04.22 16:15 Fuenlabrada Fuenlabrada 2:3 Ponferradina Ponferradina 0
23.04.22 16:15 FC Cartagena FC Cartagena 3:0 Girona Girona 0
23.04.22 18:30 Málaga Málaga 1:3 SD Eibar SD Eibar 0
24.04.22 14:00 Alcorcón Alcorcón 1:2 Real Oviedo Real Oviedo 0
24.04.22 16:15 UD Ibiza UD Ibiza 1:1 Las Palmas Las Palmas 0
24.04.22 16:15 Mirandés Mirandés 0:1 Real Valladolid Real Valladolid 0
24.04.22 18:30 Lugo Lugo 0:0 Leganés Leganés 0
24.04.22 18:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Burgos Burgos 0
25.04.22 21:00 Almería Almería 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
38. kolo
29.04.22 22:00 Las Palmas Las Palmas 2:1 Málaga Málaga 0
30.04.22 16:00 Real Oviedo Real Oviedo 3:0 Mirandés Mirandés 0
30.04.22 18:15 SD Eibar SD Eibar 2:0 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
30.04.22 20:30 Burgos Burgos 0:2 Almería Almería 0
01.05.22 14:00 Amorebieta Amorebieta 2:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
01.05.22 16:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:1 UD Ibiza UD Ibiza 0
01.05.22 16:00 Alcorcón Alcorcón 0:1 Girona Girona 0
01.05.22 18:15 Lugo Lugo 0:2 Tenerife Tenerife 0
01.05.22 18:15 Ponferradina Ponferradina 4:2 FC Cartagena FC Cartagena 0
02.05.22 18:30 Leganés Leganés 2:1 Huesca Huesca 0
02.05.22 21:00 Real Valladolid Real Valladolid 1:2 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
39. kolo
06.05.22 21:00 Las Palmas Las Palmas 1:0 Mirandés Mirandés 0
07.05.22 16:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 1:2 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
07.05.22 16:00 Huesca Huesca 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
07.05.22 18:15 Málaga Málaga 0:0 Real Oviedo Real Oviedo 0
07.05.22 18:15 Almería Almería 3:0 Amorebieta Amorebieta 0
07.05.22 21:00 Ponferradina Ponferradina 3:1 Burgos Burgos 0
08.05.22 14:00 FC Cartagena FC Cartagena 0:0 Leganés Leganés 0
08.05.22 16:00 SD Eibar SD Eibar 0:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
08.05.22 18:15 UD Ibiza UD Ibiza 1:1 Lugo Lugo 0
08.05.22 18:15 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:3 Alcorcón Alcorcón 0
09.05.22 21:00 Girona Girona 0:1 Tenerife Tenerife 0
40. kolo
13.05.22 21:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 0:2 Almería Almería 0
14.05.22 14:00 Amorebieta Amorebieta 1:0 Huesca Huesca 0
14.05.22 16:00 Burgos Burgos 1:1 FC Cartagena FC Cartagena 0
14.05.22 16:00 Lugo Lugo 1:3 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
14.05.22 18:15 Real Valladolid Real Valladolid 2:0 Ponferradina Ponferradina 0
14.05.22 21:00 Leganés Leganés 2:3 SD Eibar SD Eibar 0
15.05.22 14:00 Alcorcón Alcorcón 0:2 Las Palmas Las Palmas 0
15.05.22 16:00 Mirandés Mirandés 4:0 UD Ibiza UD Ibiza 0
15.05.22 16:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 Girona Girona 0
15.05.22 21:00 Tenerife Tenerife 0:2 Málaga Málaga 0
16.05.22 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 3:3 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
41. kolo
20.05.22 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Lugo Lugo 0
21.05.22 20:00 FC Cartagena FC Cartagena 5:0 Amorebieta Amorebieta 0
21.05.22 20:00 Fuenlabrada Fuenlabrada 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón 0
21.05.22 20:00 Huesca Huesca 3:2 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
21.05.22 20:00 Málaga Málaga 0:1 Burgos Burgos 0
21.05.22 22:00 Almería Almería 1:1 Alcorcón Alcorcón 0
21.05.22 22:00 SD Eibar SD Eibar 2:0 Tenerife Tenerife 0
21.05.22 22:00 Girona Girona 2:0 Mirandés Mirandés 0
21.05.22 22:00 UD Ibiza UD Ibiza 1:2 Real Valladolid Real Valladolid 0
21.05.22 22:00 Las Palmas Las Palmas 2:1 Real Oviedo Real Oviedo 0
21.05.22 22:00 Ponferradina Ponferradina 0:3 Leganés Leganés 0
42. kolo
27.05.22 21:00 Mirandés Mirandés 5:1 Fuenlabrada Fuenlabrada 0
27.05.22 21:00 Real Sociedad II Real Sociedad II 1:2 Real Zaragoza Real Zaragoza 0
28.05.22 18:15 Amorebieta Amorebieta 1:0 Ponferradina Ponferradina 0
28.05.22 18:15 Lugo Lugo 1:0 Málaga Málaga 0
29.05.22 20:00 Real Valladolid Real Valladolid 3:0 Huesca Huesca 0
29.05.22 20:00 Alcorcón Alcorcón 1:0 SD Eibar SD Eibar 0
29.05.22 20:00 Burgos Burgos 0:0 Girona Girona 0
29.05.22 20:00 Leganés Leganés 2:2 Almería Almería 0
29.05.22 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 3:2 UD Ibiza UD Ibiza 0
29.05.22 20:00 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:1 Las Palmas Las Palmas 0
29.05.22 20:00 Tenerife Tenerife 1:2 FC Cartagena FC Cartagena 0

Další soutěže

Zápasy

Odehrané Nadcházející

Žádné zápasy nebyly zatím odehrány

Žádné zápasy

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 4 Následující

@tunak Keby si to takto chcel brat podla toho, co ace zrovna objavil, mali by sme tu v podstate vsetci este pravek.

@ace Na Slovensku už maj kromě zálohovanejch plastovejch lahví i klavír, jo? Dobrý. *86*

@ace sis po dnešním komickém raplu dopřál trochu relaxu v civilizaci mimo Blanensko? *22*

@ace klavir snad ma kazdy kulturni clovek doma a necha si zahrat, kdy chce *5*

   avatar uživatele ace 10 včera 19:46

Kdo nemá večeři kde mu při tom hrají na klavír, je obyčejné buran z Vysočiny c9 zná maximálně menickarnu u Vašíčků *2*

   avatar uživatele ace 10 včera 19:18

@tunak pst, to se neříká stejně jako náklady na baterky elektro pici

   avatar uživatele ace 10 včera 19:17

@Jordi Alba ok *4* já sem to ani pořádně nečetl se přiznám

@tunak proto tam taky píšu, že je to názor *38*

@tunak Indoevropanů s vysokým iq je většina v týhle zemi s 1.4 miliardou obyvatel říkáš? *2*

Btw enviro nsklady skleneny lahve mohou (nemusi, ale mohou) byt jeste vetsi nez u plastu.

Předchozí 1 2 3 4 Následující

Top plkálisti dnes

1. Fliskies72 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace