Úvod / Uživatelé / Mistborn / Komentáře

Mistborn - Komentáře

17.2.11 10:09 k článku Ani Cristiano Ronaldo, ani Messi. Nejfaulovanější je Callejón

Copak? Narazila kosa na kameň? *14* Alebo tu máme pána s odvážnym tvrdením, že Di Mária je ten čo tie súboje ustojí? Pokiaľ mi je známe v poslednom období striedal resp. nehral tak mi vysvetli tie dáta teda *21*

v reakci na
GaizkaM GaizkaM
16.2.11 22:54 k článku Barça bude v odvetě dohánět manko

Škoda, veľká škoda. Takto skaziť narodky *12*. Zápas sme si prakticky prehrali sami. 2 nepisknuté ruky vo vápne - hlavne tá prvá zamrzí. Po polčase to mohlo byť 0:3 a nebolo by čo riešiť. 60 minút sme boli jasne lepší, 10 hluchých minút a 20 minút nás Arsenal tlačil, aj napriek tomu sme to nezvládli. Pep zas svoj polo. def štýl striedania *98* človek by si myslel že sa poučí. No čo už. Výsledok to nie je najhorší, aspoň bude odveta zaujímavá. Jeden gól doma dáme isto. Zamrzí len strata Piquého, snáď to Puyol nejako ustojí. Nerád by som videl dvojku Millito, Maxwell na ihrisku v zápase kde nám ide o krk. Keď tak nad tým rozmýšľam snáď tu nemám nič za čo by som sa po vytriezvení musel hanbiť. Tak snáď len obligátne Visca el Barca!!*122*

Či to nieje dané aj tým že Di Mária pravidelne nehráva *57*

16.2.11 14:59 k článku Preview: Arsenal - Barcelona

Hmmm tak zostava by mohla byť trošku iná. Snáď s Sergiom na stopérovi, Abidalovi na jeho top poste a Maschom na DM. Predsa len Erik je trosku iná kategória ako Maxwell. Dnes by to mohlo skončiť 0:3 aby sa schladil ostrovný optimizmus.

14.2.11 00:58 k článku Pinto - Jen si tak trochu písknout

Ale chodím,čítam články atď, nie som registrovaný.

v reakci na
darwin darwin
13.2.11 17:42 k článku Pinto - Jen si tak trochu písknout

No je celkom vtipne ak niečo o humuse napíše redaktor ktorý dá na jednu úroveň obranu Barcelony s obranou Realu + prihodí že Iniesta je ako Vaart *6*

10.2.11 18:27 k článku Atlético, Mallorca a Sevilla chtějí Thiaga

Jj keď sa mu podarí prestup k mužom tak to bude parádička. Ale zas času má dosť.

7.2.11 00:14 k článku Shrnutí 22. kola Primera División

Zápas som pozeral ale vtedy som si práve odbehol, tak šťastie aspoň mi zachranil fantu *5*

v reakci na
7.2.11 00:00 k článku Shrnutí 22. kola Primera División

Aj včerajší zákrok De Geu pri Messiho hlavičke bol famózny

v reakci na
Carlitos Carlitos
6.2.11 23:38 k článku Další rekord Barcelony - 16 výher v řadě

To finále s AC si pamatám. Rozhodili tam Stoičkova a Romária a bolo. Nehrali nijak oslnivo ale ta obrana bola peklo.

v reakci na
Josef72 Josef72
6.2.11 21:18 k článku Shrnutí 22. kola Primera División

Sa mi veľmi nezdá, dosť kazil medzihru. Skôr by som dnes vypichol Lassa, dnes asi nemal pred zápasom krvavé klobásky. Inak to bolo také nemastné. Tu obranu máte hroznú a je v podstate jedno ako sa pokombinuje. To je hrozno na hrozne. *103*

v reakci na
6.2.11 00:01 k článku Shrnutí 22. kola Primera División

Hmmmm tak rekord prekonaný, môžeme oslavovať *18* ak zajtra Vale vyhra s 0 vzadu tak to bude fanta zas cez 100. Snáď sa podari *15*

4.2.11 01:14 k článku Jak jsem nedostal přes hubu