Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Deportivo Alavés - Real Betis (reportáž)

Deportivo Alavés - Real Betis, 25.08.18 (reportáž)

25.08.18 18:15 Základní část - 2. kolo

Deportivo Alavés

0:0

(0:0)

Real Betis

Rozhodčí: Pablo González Fuertes Stadion: Estadio de Mendizorroza Diváci: 18,221 (92%)

Fotbalisté Alavésu a Betisu se ani ve druhém utkání sezóny nedočkali vstřelené branky, na rozdíl od prvního kola jim to ale tentokrát stačilo na bod. Vzájemný duel na Mendizorroze skončil 0-0.

Utkání nabídlo dva odlišné poločasy. V tom prvním dominoval dobře hrající Betis, což vedlo k několika šancím, přičemž některé z nich byly gólové. Vždyť jen v prvních pěti minutách mohli skóre otevřít Canales a Guardado.

Ve druhé půli se Alavés zvedl a dokázal hru zejména díky dobré křídelní hře vyrovnat, jenže i když bylo v obou vápnech rušno, na rozvlněnou síť se čekalo marně. Alavés a Betis mají i přes nulu v kolonce vstřelených branek po bodu.

logo Deportivo Alavés: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, G. Maripán, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, V. Laguardia Cisneros, I. Gómez Pérez, J. Rodríguez Menéndez, M. García Sánchez, M. Wakaso, B. González Tomás, R. Sobrino Pozuelo
Náhradníci: A. Sivera Salvá, A. Marín Gómez, J. Navarro Jiménez, D. Torres Rojas, J. Franco Alviz, J. Guidetti, P. Twumasi
logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (3-4-2-1): Pau López, A. Mandi, H. Firpo Adames, M. Bartra Aregall, Z. Feddal, F. Guerrero Martín, J. Guardado Hernández, S. Canales Madrazo, T. Inui, W. Silva de Carvalho, L. Morón García
Náhradníci: J. Robles Blázquez, A. Barragán Fernández, S. da Silva Júnior, D. Brašanac, R. Boudebouz, A. Sanabria Ayala, C. Tello Herrera